Jump to content
Mücahit

Performans çift egzoz konusunda yardım

Tavsiye Edilen Mesajlar

47erdem47

abi ses catal yapıncada değişcek

istanbul tayfası bilio benm aracın sesini sahsen bende isitme kaybı olduu için beni rahatsız etmio yap derim bana sorarsan perf olmasa ble estetik olr

:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tarikumac

abi ses catal yapıncada değişcek

istanbul tayfası bilio benm aracın sesini sahsen bende isitme kaybı olduu için beni rahatsız etmio yap derim bana sorarsan perf olmasa ble estetik olr

senın araba mert tunıngın onunde hasat bı sekılde duruodu hayırdır:)

bu arada dedıgın gıbı catal koyunca ses deısıo ama sadece ılk calısmada rolantıde ve apanısta farkedıo:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

sorma kanka bugun tampona wurdular :( :'( kapıyı da ben wurmustm yarn gitcemsanayıye bakalm :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dündar

Performans için umutlanmamak lazım , ama çift egzoz doğru uçları takınca çooook yakışıyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
izzet

Mücahit Abi,bencede 2. seçeneği yaptır,bana pek inandırıcı gelmedi 5 bg kazanacaksın muhabbeti.

Mehmet kardeş geçmiş olsun,Allah daha kötüsünden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

tesekkurler inş en kısa surede yaptırcam tabi para bulursam :D şimdilik bole geziorm nasarını alsn :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeBiAnd

tesekkurler inş en kısa surede yaptırcam tabi para bulursam :D şimdilik bole geziorm nasarını alsn :(

Ben dedim sana baya derin yaralar açılmış... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

inan kalbimin en derin yerine kadar işledi oyleki . . yemeden içmeden kesildm 92 kg den 78 kg ye dustm  :( :( :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

ah be abi sorma ztn tansıon war kolestrol war o war bu war bu ysta full cekiiorm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

ah be abi sorma ztn tansıon war kolestrol war o war bu war bu ysta full cekiiorm

Allah çektirmesin ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Fazla doktora, tahlile falan gitmeyeceksin.... Gidersen herşey çıkar... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

ztn gecen gittim asırı halsızlık uyku dusensizlii die kadin aracier testleri fln dedi dedm bende hayrlı gunler wurdm kapıyı cıktm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Fazla doktora, tahlile falan gitmeyeceksin.... Gidersen herşey çıkar... :)

Haklısın Abi bu kadarlık meslek hayatımda 3 defa anca kendi tahlillerime bakmışımdır  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Hafta sonu gittim çift eksoz yaptırmak için ama uçları beğenmedim,beğendiğim uçtanda tek kalmış,başka yerdede bulamadık,getittirecek ve beni arayacak bakalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
47erdem47

abi bnden tawsiye susturucunun arka tarafından cıkar 2. kafaya giden boruyu ve orjinal boruya dik gelmesin sora kısın birinden as birinden cok cıkıo deme :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Anladım Mehmet senin derdini tavsiyen mantıklı ama orjinal boruya dik gelmesini anlamadım ben T şeklinde aklmayalımmı yani?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...