Jump to content
Uygar

Renault Clio III GrandTour

Tavsiye Edilen Mesajlar

Uygar

Grandtour800.jpg

Geçen yıl Cenevre fuarında “Clio Grand Tour Concept” olarak tanıtılan otomobil 62. Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Yeni Renault Clio Estate olarak otomobil severlerin beğenisine sunulacak.

Genel tasarımında konsept otomobilin çizgilerini taşıyan Clio Estate 439dm3 bagajı ve 4,20m uzunluğuyla bir SW'dan ziyade SUV’a benziyor. Özellikle eğik arka camı Clio Estate'e bambaşka bir hava katıyor.

Yeni Renault Clio Estate'in Clio Grand Tour konsepti ile aynı motorla donatılacağını tahmin ediyoruz. Bilindiği gibi geçen yıl Cenevre fuarında sergilen Clio Grand Tour’da 2.0 lt 16V 200HP bir motor kullanılmıştı.

Kompakt boyutlarıyla Clio III ailesinin sürüş keyfi, oturma alanı genişliği, konfor ve güvenlik üstünlüklerini aynen koruyan Clio Estate hakkında daha fazla bilgiyi ancak fuar esnasında alabileceğiz.

 

www.arabam.com

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mücahit

Clio Grand Tour’da 2.0 lt 16V 200HP bir motor kullanılmıştı.

Sonra bu kasayla uçtu gittimi  :D :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Uygar

abi mevcut satılan clio RS te zaten 200HP lik motor var :D

clio_2006.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Katılıorum, katılmak istiorum :D

stajyerime katılıyorum bende :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...