Jump to content

Yeni Üyelerimizin Önemle İlgi ve Dikkatine


OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sitemize üye olmamış ziyaretçilerimiz yalnızca "İletişim", "Modeller", "Gündem", ve "İlanlarınız" ana başlıklarını görebilmektedirler. "Üyelerimize Özel" ana başlığı altındaki, Sohbet, Multimedya, Otomobillerimiz, Mazda Club TR başlıkları ise ziyaretçilere kapalıdır.

Multimedya, Otomobillerimiz, Mazda Club TR başlıkları altındaki konuları görebilmek için foruma üye olmanız ve kendinizi tanıtmış olmanız gerekmektedir. Sohbet bölümü altındaki alt bölümleri ve konuları görebilmeniz içinse mesajı sayınızın 50 ye ulaşması zorunluluğu vardır.

Ayrıca yeni kayıt yapmış üyelerimizin forumun diğer bölümlerine yazabilmeleri için önce "Yeni Üyelerimiz ve Tanışma" başlığı altına kendilerini tanıtan yeni bir konu açmaları gerekmektedir. Bu konuyu açmadığınız sürece "Yeni" grubunda kalır, konuları görebilir ama hiçbirine mesaj yazamazsınız.

Kendinizi tanıtacağınız ilk mesaj isim ve meslek bilgilerini içermelidir. Geri kalan bilgiler ise isteğe bağlıdır.

İyi forumlar dileriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

  • 1 ay sonra ...

Arkadaşlar,

Kural ve duyurularda belirtilmesine rağmen üyelerimizin aşağıda da görülen forumun 2. Kuralına çok özen göstermedikleri görülmekte.

Bu nedenle bu konuda ayrı bir uyarı yapma gereği hissettim. Zira son günlerde her "ilk mesaj"ın altına uyarı yazmak zorunda kalıyoruz.

Belirtmek isterim ki bundan sonra bu kurala uymayan ilk mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve "Mesajları silinenler - Uyarı alanlar - Üyeliği reddedilenler" konusunda yayınlanacaktır.

Bilgilerinize

2. Foruma yeni katılan üyeler, tanışma bölümünde kendilerini tanıtmalıdırlar. Tanışma mesajına en azından isim ve meslek bilgileri yazılmalıdır....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Forumda sadece büyük harften ibaret mesaj, konu başlığı ve kullanıcı adlarına izin verilmeyecektir.

Bu kurala uymayan mesajlar uyarılmaksızın silinecek, üye isimleri de ilk harfi büyük diğer harfler küçük olmak üzere değiştirilecektir.

Bunun yanında, konu başlıklarını oluşturan her kelimenin -bağlaçlar ve ekler hariç- ilk harfinin büyük yazılması dilimizin imla kuralıdır.

Bilginize..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

  • 3 yıl sonra ...

Değerli Üyelerimiz,

Sitemizin sizler ile olan en önemli haberleşme aracı e-posta adreslerinizdir. E-posta kutularınızı gereksiz yere meşgul etmemek amacı ile sizlere Haberdar Edilme tercihleriniz dışında sadece Duyuru ve doğumgünü tebrikleri gönderilmektedir.

Özellikle duyuru emaillerinin sizlere ulaşması, yapılacak etkinlikler, iletilecek haberler açısında önem taşıdığından e-posta hesaplarının doğru ve kullanılır durumda olması gerekmektedir.

Sitemizde yapılan güncellemelerin getirdiği yenilikler çerçevesinde artık silinen üyelerimizin mesajları yeni üyeliklerle eşleştirilebildiğinden, kendilerine gönderilen e-postalara karşılık aşağıdaki gibi hata mesajlı alınan üyelikler derhal silinecektir.

Remote host said: 550 Requested action not taken: mailbox unavailable

E-postalardan bu tarz mesajların alınmasının birkaç sebebi olabilir ;

1. Girdiğiniz e-posta adresi hatalı veya yanlıştır

2. E-Posta kutunuzun kotası dolmuştur. ( Bu durumda kota doldu mesajı alırız ama size ulaşamadığımız için aynı işlemi uygularız )

3. Uzun süredir kullanmadığınızdan e-posta hesabınız askıya alınmıştır.

Böyle bir durumla karşılaşan üyelerimiz tekrar üye olup kurallara göre kendinizi tanıtırken bu durumu belirttikleri taktirde eski mesajlarınız yeni hesabınıza eklenecektir.

Bilgilerinize

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...