Jump to content

Mazda Yetkili Servislerinden Memnun musunuz ?

Ali
 Paylaş

Servislerden Memnun musunuz?   

161 oy

1. 1. Servislerden Memnun musunuz?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merser i isim olarak baya duyuyordum, özellikle 2.el ilanlarda. Bu ayrıntıları bilmiyordum. Zaman buluo İstanbul'a uğrarsam oraya bir uğramak isterim en azından bir çaylarını içmiş olurum. Ayrıca arabamın bakımlarını kendim yapan kişi olarak bir gösteririm belki onunla ilgili güzel sohbetler de yapılır, fikir alışverişinde bulunulur. Hoşuma gitti o yer, daha hiç gitmeden.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

İstanbul acıbadem merserde yaptırıyorum mazdamın bakımlarını ama daha bir kez bile bakım veya onarımdan sonra geri dönüş olmadı insan bir arar bir müşteri memnuniyeti diye bir şey vardır ama bunlarda yok ben daha önce renault ve toyota markalarını kullanan biri olarak söylüyorum reno olsun toyota olsun en küçük bir şey için servise gidip çıksam iki gün sonra mutlaka arayıp almış olduğunuz hizmetten memnunmusunuz bir problem varmı diye aramışlardır ama dier mazda servislerini tenzih ederim gidmedim hiç bana en yakın acıbademdeki merser ama yapılan iş haricinde hiç memnun deilim servisten çok soğuklar

GALAXY J7

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende bakimlarimi acibadem merserde yaptiriyorum her gittigimde 6ayda bir:)) garantiden sunu degistirsik bunu degistircez falan diyolar ve degistiriyolar ilgi ve alakalari gayet guzel ve aractan anliyolar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araçtan anlıyorlar ona bişey demiyorum bana göre ilgi alaka yetersiz geliyor mesela seni hiç servis sonrası arıyorlarmı müşteri memnuniyeti açısından

GALAXY J7

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Baslik altindaki yorumlarin tamamini okumadan kitabin ortasindan girmek istiyorum.

Ben arabanin cam suyunu koymak ve lastiklere hava basmak disindan hic bir isinden anlamam. Bu sebeple tum bakimlarini yetkili servislerde yaptiririm.

Ikametime yakin olan beka nin ilgisizliginden dolayi kucukcekmeceden mersere gidiyorum bir suredir bakim icin. 

Lakin son iki bakim icin kendilerinden bir turlu fiyat alamiyorum. Iki bucuk saattir donus yapacaklar. 100.000 bakim icin neredeyse bin bes yuz lira para vermek icin çabalıyorum ancak kendilerinde boyle bir gayret yok. Firma günü kurtarsam yeter hesabinda mi? Yoksa cok mu rahatlar?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, yemre :

Baslik altindaki yorumlarin tamamini okumadan kitabin ortasindan girmek istiyorum.

Ben arabanin cam suyunu koymak ve lastiklere hava basmak disindan hic bir isinden anlamam. Bu sebeple tum bakimlarini yetkili servislerde yaptiririm.

Ikametime yakin olan beka nin ilgisizliginden dolayi kucukcekmeceden mersere gidiyorum bir suredir bakim icin. 

Lakin son iki bakim icin kendilerinden bir turlu fiyat alamiyorum. Iki bucuk saattir donus yapacaklar. 100.000 bakim icin neredeyse bin bes yuz lira para vermek icin çabalıyorum ancak kendilerinde boyle bir gayret yok. Firma günü kurtarsam yeter hesabinda mi? Yoksa cok mu rahatlar?

Araç bilgileri konusunda yalnız değilmişim 8)

bu ve buna benzer olayları kişisel ( müdürün yönetim/organizasyon yetersizliği, personelin ilgisizliği,  vs vs ) olarak algılayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar bu başlık altında Mazda servislerini değerlendirelim tüm yorumlar bir arada bulunursa servisler hakkında bilgi almak daha kolay olur . 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, 61kdeniz :

Merhaba arkadaşlar bu başlık altında Mazda servislerini değerlendirelim tüm yorumlar bir arada bulunursa servisler hakkında bilgi almak daha kolay olur . 

Böyle bir konumuz mevcuttu ki arkadaşlar mesajını o konu altına taşımışlar.  Buradan devam edebiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...