Jump to content
fuatbzkrt

Mazda 323 Tampon Sinyali Hakkında

Tavsiye Edilen Mesajlar

fuatbzkrt

Bir hevesle aldıgım mazda 323 hb aracıma tampon sinyali bulamıyorum bulduklarımda 100 tl diyor bunun yerine lantis veya baska bir aracın tampon sinyalini takabilirmiyiz. yardım lütfen (maddi olarak çökmüş durumdayım uygun olması gerekiyor)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
okanemreocal

üstad gözün hurda arabaların olduğu yerlerde olsun.... benim lantise sinyal bulamıyordum hurdacıda pert olmuş bir 626 buldum adamdan sinyalleri istedim tanesi 10tl den 20 tlye vermişti hemde toyo orjinal ..... bunların bir tanesini taktım diğeride pederin garajına bıramıştım..... haftasonu gidecem bakim garajda duruyorsa sana kargo edebilirim...............

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

      626 larınki ve lantisinki  323 hb ye uymaz,  internette satıyorlar , çıkmacılardada var, aramak gerek google da 323 çıkma parça diye yazarsan bir sürü çıkmacı bulursun arayıp sormak gerek, gerçi sana verilen fiyattan daha ucuza bulabilirmisin bilemiyorum tabii.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
okanemreocal

ya bendeki çamurluk sinyali tampon değil........soryyyy

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...