Jump to content

Boya Koruma

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

On ‎7‎/‎12‎/‎2016 at 9:29 PM, alpulusoglu said:

su ınsanlara para vermeyın lutfen cıddı anlamda ınsanları somuruyorlar gıdın bauhaus a istanbuldasınız kozyatagı carrefour yanı bılırsınız meguıars su leke cıkarıcı cıla gıbı bırsey dıyeyım ( nxt tarzı ) var 40 lıra cıvarı alın kendınız bır ped yardımıyla uygulayın bakın nasıl tertemız oluyor :)

kus pisligi lekelerini de cıkartır mı? bana Istanbul anadolu yakasında iyi bir mekan önerebilir misiniz bu lekeleri giderecek ve boya koruma yapacak? tabi uygun fiyatlı olursa tadından yenmez :)  özelden de yazabilirsiniz reklam olmasın derseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, aaron_88 :

kus pisligi lekelerini de cıkartır mı? bana Istanbul anadolu yakasında iyi bir mekan önerebilir misiniz bu lekeleri giderecek ve boya koruma yapacak? tabi uygun fiyatlı olursa tadından yenmez :)  özelden de yazabilirsiniz reklam olmasın derseniz.

tabi hocam ozelden geri donus yapıyorum sıze 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...
On 7/16/2016 at 4:00 PM, alpulusoglu said:

tabi hocam ozelden geri donus yapıyorum sıze 

boya koruma için öneriniz benimle de paylaşabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anadolu yakasında Ümraniye Şerifali'de bulunan Sonax Akademi'yi tavsiye eder ve öneririm. Gerçekten düzgün, muntazam iş yapıyorlar.

Ykb World Card MTV kampanyasından yararlanarak Sonax Nano Boya Koruma yaptırdım. 

Uygulama ücreti normalde 400 lira idi. Kampanya ile 195 liraya düştü.

Aracı öncesinde iç dış temizliyorlar. Bu iç dış temizliği yaptırmaya kalktığınızda zaten 25-30 lira ödüyorsunuz. 

Boya koruma uygulaması 165-170 lira gelmiş oluyor. Merdiven altı ne olduğu belirsiz mekanlar zaten 100-130 liradan kapı açıyorlar. Hal böyleyken avantajlı fiyata geldi

Her MTV ödemesi döneminde Sonax bu kampanyayı yapıyor. Yapıkredi yada Garanti bankasıyla ortak kampanya yapıyor..

Mtv 2.taksit Temmuz'da bu arada..

Aracın Sonax Nano Boya Koruma Uygulama Sonrası Hali.

dP28PZ.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, İlhan :

Anadolu yakasında Ümraniye Şerifali'de bulunan Sonax Akademi'yi tavsiye eder ve öneririm. Gerçekten düzgün, muntazam iş yapıyorlar.

Ykb World Card MTV kampanyasından yararlanarak Sonax Nano Boya Koruma yaptırdım. 

Uygulama ücreti normalde 400 lira idi. Kampanya ile 195 liraya düştü.

Aracı öncesinde iç dış temizliyorlar. Bu iç dış temizliği yaptırmaya kalktığınızda zaten 25-30 lira ödüyorsunuz. 

Boya koruma uygulaması 165-170 lira gelmiş oluyor. Merdiven altı ne olduğu belirsiz mekanlar zaten 100-130 liradan kapı açıyorlar. Hal böyleyken avantajlı fiyata geldi

Her MTV ödemesi döneminde Sonax bu kampanyayı yapıyor. Yapıkredi yada Garanti bankasıyla ortak kampanya yapıyor..

Mtv 2.taksit Temmuz'da bu arada..

Aracın Sonax Nano Boya Koruma Uygulama Sonrası Hali.

dP28PZ.jpg

Hadi yaaa :/ aracım şu anda mini onarım haklarımdan çizik giderme işlemleri için anlaşmalı serviste. İşlemler sonrası da pasta+cila uygulaması yapılmasını istedim. Bilseydim bu şekilde anlaşmazdım. Fiyat Sonax'a göre oldukça uygun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...