Jump to content
Efebey

Mitsubishi Piyasanın Liderliğine Göz Koymuş.!

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey
2016 yılı için planlanan Mitsubishi Outlander PHEV, Japonya’da tamamen makyajsız bir şekilde fotoğraflandı.
 
3i3l44tl.jpg
 
Yakın geçmişte ortaya çıkan Outlander PHEV Concept- S’ den sonra büyük bir beklenti oluşturan model bu beklentinin aksine eski kasanın sadece makyajlanmışı olarak küçük ayrıntılar barındırıyor.
 
Dış görünüşteki değişiklikler yeni arka tampon (krom trimli), beraberinde yenilenen arka difüzör ve jantlardan oluşuyor. Düşük çözünürlüklü fotoğraflarda pek fazla ayırt edilemese de yan marşpiyeller de bir tür modifikasyona uğramış gibi görünüyor.
 
Kaputun altındaki değişiklik ise adeta ‘ Bunu Mitsubishi mi yaptı ?’ dedirtiyor. Mevcut 2 litrelik benzinli motor Mitsubishi’nin yeni SUV’ unda hybrid bir üniteyle bezenerek elektrik motoruyla destekleniyor. Karma menzilin 880 km olduğu araçta elektrik menzili ise beklentilerin altında kalarak 55 kilometre.
 
Mitsubishi hybrid sistemi üzerinde bazı geliştirmelerde bulunacağını eklemiş ancak bunları öğrenmek ve ayrıntıların belli olması için biraz zaman gerekiyor.
 
7lsk7j4y.jpg
 
n6ez98it.jpg
 
*******************************************************************

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Mitsubishi klima üretiminde anca pazar lideri olabilir...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...