Jump to content
haydarerdal

NX-266 C Mazda-3

Tavsiye Edilen Mesajlar

haydarerdal

İyi günler. Fabrika çıkışı aracıma NX-266 C modelinden taktırdık. Fakat bir kaç gündür navigasyon çalışmıyordu. Ben de bugün takılı hafıza kartını çıkartıp naviextras toolbox ile güncelleme yaptım yine çalışmadı. Menüden navigasyonu seçip çıkan ekranda navigasyon tıkladıktan sonra kum saati çıkıyor ve hiç bir işlem yapmadan öyle kalıyor. Açılmıyordu. Güncelleme yaptıktan sonra yine öyle duruyor navigasyon açılmıyordu. Ben de eve geldim sd kartı tekrar pc ye takıp biçimlendirme yaptım ama yedek almadığımı biçimlendirme yaptıktan sonra farkettim. Şimdi ise sd kartı pc ye takıp toolbox açınca program kartı tanımıyor.

 

Naviextras sitesinden girip harita indirmeye kalktığımda ise

"Satın alım yapabilmek için lütfen cihazınızın Naviextras Toolbox ile kaydını yapın. Bu sayfadan Naviextras Toolbox uygulamasını indirin, cihazınızı bağlayın, oturum açın ve satın alıma devam edin." 

böyle bir uyarı geliyor. Ama benim navigasyon cihazı haliyle entegre sadece kartı çıkartığ takabiliyorum. Ben kartıma haritaları nasıl yükleyeceğim tekrar. Lütfen bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum. 

Teşekkürler.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Bu navigasyon yazılımını servisten aldınız değil mi? Onlar ne öneriyorlar bu konuda?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
haydarerdal

Evet servisten aldım. Beni Ankara Sincan'da bir yere yönlendirdiler. Daha gitmedim. Gitmeden burdan bir yardım alabilir miyim diye burada paylaştım. Herhalde servise gitmeden halledemiyeceğiz. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Navigasyon satın alan birkaç üyemiz var, onlardan böyle bir sorunla karşılaşan olmamıştı. Umarım halledersiniz tez zamanda

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...