Jump to content

2004 Mazda 3 1.6 Spor Dynamic için LPG

mavisec
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba mazdacı abiler kardeşler

istanbul da mazda ya lpg montajı yapan düzgün güvenilir nereler var yardimci olurmusunuz ve birde hangi marka lpg daha iyi olur kullananlar bilgi verirse sevinirim

Ertan

İstanbul da anadolu avrupa farketmez yeterki işini düzgün yapan biri olsun

İstanbul da anadolu avrupa farketmez yeterki işini düzgün yapan biri olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardes mazda 3 kullanicisiyim mazda ya en uyumlu lpg brc benim arabamdada brc takili allaha sukur daha bi ariza cikartmadi

Nerede taktirdiniz lpg yi tavsiye edeceğiniz biryer var mı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardesim ben aracı duzceden aldim gecen sene agustosta aldigim kisi 1 ay once buyuk ihtimalle duzcede taktirmis sormadim acikcasi ben eylulde gaz ayari yaptirdim suan halen bi sikin ti yoq sehirler arasi 18 19 kurus yakiyo herkes mazdada brc oneriyo yalniz kardes iyi bir yerde taktirmani oneririm ama sen yinede baska arkadaslarada danis

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardesim ben aracı duzceden aldim gecen sene agustosta aldigim kisi 1 ay once buyuk ihtimalle duzcede taktirmis sormadim acikcasi ben eylulde gaz ayari yaptirdim suan halen bi sikin ti yoq sehirler arasi 18 19 kurus yakiyo herkes mazdada brc oneriyo yalniz kardes iyi bir yerde taktirmani oneririm ama sen yinede baska arkadaslarada danis

Bilgi almak için yazdım ama senden başka cevap veren olmadı

bekliyorum bilgileri marka ve usta konusunda yazanlar olursa ona göre karar vereceğim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba, forumda bır cok konu var usta ve lpg tavsiyesiyle ilgili,onlardan yararlanabilirsin.  Marka kadar işçilikde çok önemli.

eski aracım 2004 mazda 3 'u aldığım sahibi Ankara'da BRC taktırmıştı 130.000 km de, sattığımda 178.000 km deydı ve en ufak sorunu yoktu. Tabi kullanımda çok önemli :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba, forumda bır cok konu var usta ve lpg tavsiyesiyle ilgili,onlardan yararlanabilirsin. Marka kadar işçilikde çok önemli.

eski aracım 2004 mazda 3 'u aldığım sahibi Ankara'da BRC taktırmıştı 130.000 km de, sattığımda 178.000 km deydı ve en ufak sorunu yoktu. Tabi kullanımda çok önemli :)

Teşekkür ederim

Brc

Montaj yapan yer 2a mühendislik.

Ama birdaha taktırsam kesinlikle Kocaeli fs otogaz, Faruk sevgili..

Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...