Jump to content

Hangi GSM Operatörünü Tercih Ediyorsunuz ?

Burak

38 oy

1. 1. Hangi GSM Operatörünü Tercih Ediyorsunuz ?

• Turkcell
      11
    • Vodafone
      11
    • Avea
      16

Tavsiye Edilen Mesajlar

22 saat önce, fotifoti :

Bu sefer hazır karta geçtim . Eskiden zor kontör al kazı kazan falan. Şimdi paketler de yükleme de güzel. Teminat yok . 5gb, 750dk, 1000sms 35₺. 5gb da hediye etti oldu sana 10gb :) Elazığ'da evde net yoktu gerek kalmadı emoji1.png dönünce geçerim 1gb pakete 19₺ .

Bu sana özel fiyat mı yoksa umumi mi Fotim?

Diğer Sitelerde Paylaş
  • Yanıt 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

32

• İlhan

16

• Fotifoti

8

• S.Halilduru

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Popüler İletiler

Günümüzün olmazsa olmazlarından birisi cep telefonları. Bu cihazlar tek başına hoş güzel ama bir operatör olmadan pek bir işe yaramıyor.   Malumunuz Türkiye'de 3 GSM operatörümüz var. Türkcell, Voda

Google verilerine göre; forumumuza mobil olarak katılan kullanıcılar -üye olmayanlar da dahil- aşağıdaki eklentide görünen servis sağlayıcılarını kullanmaktalar. İlk sırada Avea var.  

Valla bundan sonra duygusal değil mantıksal davranacağım, Türk'tür Karamehmet tindir, ( eski çalıştığım şirket ile ) bağı vardır diye düşünerek ben de tutardım ama bu son tavırları beni sinirlendirdi.

Bu sana özel fiyat mı yoksa umumi mi Fotim?

Umumi:) yıldız tarife. Hesabım programından istediğin tarifeye geçiyorsun. Hata sure dolmadan paket biterse yeni pakete de geçebiliyorsun

Diğer Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, fotifoti :

Umumi:) yıldız tarife. Hesabım programından istediğin tarifeye geçiyorsun. Hata sure dolmadan paket biterse yeni pakete de geçebiliyorsun

Turkcell ben varken hiç böyle teklifler yapmadı bana :D 

• Beğen 1
Diğer Sitelerde Paylaş
2 saat önce, fotifoti :

Protestolar yüzünden olabilir :)

Olabilir :) ama İkiye katlama ilk 3 ay geçerli yazıyor sitede. Doğru mu ? Şu an ciddi ciddi düşünüyorum Turkcell'e geri dönmeyi :D 

Diğer Sitelerde Paylaş
  • 1 yıl sonra ...
9 dakika önce, İlhan :

Yakın zamanda operatör değiştiren var mı ?

@Burak abi vodadone kızıyoruz ediyoruz ama değiştiremiyoruz dimi ? :D 

Değiştiremediğimden değil de hatta bağlı telefon aldığımdan, yoksa hiç gözünün yaşına bakmam. Aslında 1-2 senede bir operatör değiştirmek en doğru iş, malum kampanyaların çoğu diğer operatörden geçen kişilere yarıyor.

Diğer Sitelerde Paylaş
  • 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...

24 yıllık Turkcell kullanıcısı olmam, iki katı fazla fatura ödemeye mecbur olmadığıma karar vermemle sonlandı. Vodafone 'a geçtim. 

Hem daha iyi imkanlar var hem yarısını ödüyorum Üstelik  gelen çağrılarda karşı tarafın ses kalitesi daha yükseldi.

Turkcell kullanıcılarının dikkatlerini çekmek isterim.

Diğer Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Arabalar :

24 yıllık Turkcell kullanıcısı olmam, iki katı fazla fatura ödemeye mecbur olmadığıma karar vermemle sonlandı. Vodafone 'a geçtim. 

Hem daha iyi imkanlar var hem yarısını ödüyorum Üstelik  gelen çağrılarda karşı tarafın ses kalitesi daha yükseldi.

Turkcell kullanıcılarının dikkatlerini çekmek isterim.

Abi benimde 24 ünde doluyor. Kesin kararlıyım bırakacağım Turkcelli. Vodafone mu Türk Telekom mu? Bide bol internetli hangi paketi önerirsin?

Diğer Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, M.E.G :

Abi benimde 24 ünde doluyor. Kesin kararlıyım bırakacağım Turkcelli. Vodafone mu Türk Telekom mu? Bide bol internetli hangi paketi önerirsin?

Türk Telekom'un kampanyalarını incelemediğim için bir öneride bulunamayacağım. Uygun paket seçimi için bayiler değilde merkez servis sağlayıcılardan birine uğrayarak yerinde bilgi alman en iyisi olacaktır. 

Aklıma Nasrettin hocanın fıkrası geldi;

Hocam cenaze taşınırken neresinde duralım; sağ, sol, ön ,arka

Hoca yanıtlar ; içinde durmada nerede durursan dur :)

Selamlar.

• Haha 1
Diğer Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Arabalar :

Türk Telekom'un kampanyalarını incelemediğim için bir öneride bulunamayacağım. Uygun paket seçimi için bayiler değilde merkez servis sağlayıcılardan birine uğrayarak yerinde bilgi alman en iyisi olacaktır. 

Aklıma Nasrettin hocanın fıkrası geldi;

Hocam cenaze taşınırken neresinde duralım; sağ, sol, ön ,arka

Hoca yanıtlar ; içinde durmada nerede durursan dur :)

Selamlar.

Önerin için teşekkürler hocam :D 

• Haha 1
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...