Jump to content
grileo

Efsane 323 BG HB

Tavsiye Edilen Mesajlar

dr.x.x.x

İşde bu ya hocam valla tebrik ediorum seni 10 numara olmuş harbi tebrikler ! allah kaza bela vermesin abim!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
semir

ön camlarada rüzgarlık taktırırsan dahada yakışır. benim arabadakine bu orijinalmi diye soruyorlar yağmurlu havalarda çok faydasını görürsün kardeş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

off offf offf şimdiye kadar gördüğüm en güzel 323 modifiyelerinden biri sade ama çok yakışmış içi de çok güzel jantlar araç rengine çok iyi gitmiş bende böyle 4 jant arıyorum 4 ünü kaça mal ettin acaba?(ayıptır sorması :D ) kazasız belasız kullan :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ilgaz-p

arac 10 numara iyi günlerde kazasız belasız kullan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grileo

Sağolun arkadaşlar.. rüzgarlık işini düşünebilirdim fakat aracı satmak zorundayım şu sıra.. Tampon ve marjbiyerlere gelince 600 ytl maal ettim, jantlara gelince lastik dahil 1800 ytl ye geldi bana, şimdi ayrı da satabilirim jantları 1000 _ytl ye kadar düşücem artık :) detaylı sorusu olanlara 0538 888 66 99 dan yardım edebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
semir

grileo dostum o tamponu nasıl yaptırdın yahu orijinalini kesip altına ilavemi ettirdin? yoksa tamamen mi değiştirdin. marşpiyerlerle beraber kaça mal oldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest ZogoR

ön tamponu izmirde nerde yaptırabilirim böyle bir şekilde? satarsan da ön tampon için 300 nakit verebilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hayalet41

herkezin fikrine ek olarak aracın müthiş olmuş diyorum  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grileo

Ön tampon ek değil hocam, komple kalıp çıkartılarak yapıldı, zira ek olsa idi çatlamalar vs. kaçınılmaz oluyor plastik ile fiber tam uyuşmuyor. fiyat olarak sadece tampon 500 ytl idi boya dahil gecen sene tabi :) şuan fiyat almak gerekir tekrar. Bu arada aracı Kocaelide bir arkadaşa sattım, inanıyorum kıymetini bilecek birisidir, içim rahat bu konuda..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

Ön tampon ek değil hocam, komple kalıp çıkartılarak yapıldı, zira ek olsa idi çatlamalar vs. kaçınılmaz oluyor plastik ile fiber tam uyuşmuyor. fiyat olarak sadece tampon 500 ytl idi boya dahil gecen sene tabi :) şuan fiyat almak gerekir tekrar. Bu arada aracı Kocaelide bir arkadaşa sattım, inanıyorum kıymetini bilecek birisidir, içim rahat bu konuda..

alan kişi nerdenmiş, adı sanı nedir?

şimdilik hiç gözüme ilişmedi araban ama görürsem ve müsaitse illaki kart bırakırım camına :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grileo

Yakında üye olur aramıza katılır, kendini tanıtır.. ismi Selçuk.. 41 k 3131 plaka şuanda yakaladığınız yerde durdurun arkadaşlar  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murdock

hayırlı olsun ikiniz içinde o zaman :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

maşallah güzel olmuş, arka bagajı komple kaplatmak ne kadara mal oldu size tesisat haric ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
palantir333

Ferrari mi oldun mübarek ...  :egy:

post-5030-141695282179_thumb.jpg

post-5030-141695282182_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

abi niye hortlatıyon konuları aynısını bi önceki konuda paylaşmıştın ya zaten... :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jamesaksu
22.10.2010 at 12:07, Guest Wukill :

abi niye hortlatıyon konuları aynısını bi önceki konuda paylaşmıştın ya zaten... :sopa:

Konuyu hortlatalım yıllar sonra bu araç nerede yapıldı acaba kalıpları falan hala vardır belki tıpkısının aynısından yapmak istiyorum bende

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
practicATİ

bunların parçalarının sıfırı bulunabiliyor mu ? mesela far motoru bozulduğunda ne  yapıyor kullanıcılar ? tamiri oluyor mu ? cam fitillerinin sıfırı mevcut mu ? klima takılabiliyor mu ? teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Bu arabaların sıfır parçaları yetkili servislerde her daim bulunuyor bulunmayan parçada avrupa depolarından getirtiliyor ama fiyatlar biraz pahalı gerçi diğer markalarınki daha pahalı.

Bu aracın orjinal klimalı olanları var istersen onlardan birini tercih edebilirsin eğer yokise çıkma orjinal klima alıp taktırabilirsin 1000 ile 1500 arasından fiyatları vardır.

Şu ana kadar ben bu araçlardan far motoru bozulanını duymadım aracın ömrü kadar ömrü var ama bozulursa orjinal çııkma işi yapanlardan uygun fiyata temin edebilirsin.

Kapı fitilleri yan sanayi ütretilmiyor sedan modelinin var piyasada onu alıp uydurabiliyorsun veya çıkmacılardan orjinal parça alabiliyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...