Jump to content
Mehmet Özdemir

Mazda CX-3 Yakıt Tüketimi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fotifoti    2.254
Fotifoti
Eve gelirken i stop devreye girmeye başladı ve ilk defa 3 gün aradan sonra fan çalışmadı durunca. Fakat hala yakıt 10un üzerinde. Umarım bir kaç güne geçer. Yoksa 10-15 litre nedir arkadaş. 

Yaptığınız yola göre yazar orada . Ben çetele tutuyorum paylaşmıştım .6.7lt karışık tüketim . 1 yıl boyunca çok karışık :)c4a0672fb5d7cb58f0013cac2a81e8b1.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Jigsaw79    9
Jigsaw79
7 dakika önce, fotifoti :

Yaptığınız yola göre yazar orada . Ben çetele tutuyorum paylaşmıştım .6.7lt karışık tüketim . 1 yıl boyunca çok karışık :)c4a0672fb5d7cb58f0013cac2a81e8b1.png

"Yaptığınız yola göre yazar orada" derken?  Mazda connect ekranından mı bahsediyorsunuz? Mazda connect te 3 ekran görüntüsü var bildiğim yakıtla ilgili, bunların içeriklerine girilmiyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.254
Fotifoti
"Yaptığınız yola göre yazar orada" derken?  Mazda connect ekranından mı bahsediyorsunuz? Mazda connect te 3 ekran görüntüsü var bildiğim yakıtla ilgili, bunların içeriklerine girilmiyor. 

Km'yi sıfırlarsanız ortalama değişir , uzun yol giderseniz ortalama değişir vs. Sıfırladıysanız gittiğiniz yola göre yazar .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.