Jump to content
Mazda3Barisss

3. Nesil Mazda 3 Power mı Reflex mi?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Badilcan

Bir araçtan hem performans hemde düşük yakıt tüketimi bekleniyorsa , 2nci nesil Mazda3 Dizel her zaman tercih edilebilir.

Şu an piyasada 45000 tl ile 50000 tl arasında düşük kilometreli çok temiz dizel Mazda3 araçlar var. Performans isteyenlerin bu aracıda test etmesini öneririm. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
xanatoliax

power donanım olarak çok baskın arkadaşlar. Ses sistemi ve jant başlıbaşına herika

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Faruk ozturk

Ben eylulde araca yazildigimda poweri aralikta sense ise martta gelicek dediler imkanim da vardi ama sure cok uzun geldi power aldim power kullanan biri olarak reflex i yolda izledim dis girunus olarak iyiki power almisim dedim performans beklentim yok konfor ve gorunus aradim iyiki mazda almisim :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Ben eylulde araca yazildigimda poweri aralikta sense ise martta gelicek dediler imkanim da vardi ama sure cok uzun geldi power aldim power kullanan biri olarak reflex i yolda izledim dis girunus olarak iyiki power almisim dedim performans beklentim yok konfor ve gorunus aradim iyiki mazda almisim :))

Tam tersi bir durumda biz aracı alırken yaşandı. Hazır olan Reflexti. Bir reflexci olarak yukarıdaki mesajı karnımız almasada doğru söze ne denir :) Güle güle kullan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilhan mercan

Sadece Bose ve jantlar için bile olsa bu POWER alınır.Öylede yaptım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
PAN

Elbette power hatta power sense.. ama bu işler bütçeye bakar. Paramız neye yetiyorsa onu alıyoruz. Sonuçta mazda her zaman farklı hep farklı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
h.kayhan

motion ile power kıyası fiyatından dolayı yapılabilir belki ama reflex ile power kıyaslaması her zaman power dedirtir insana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
KorkmazEr

skyactiv olsunda, motion olsun ben razıyım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G

Gönül isterki power sense olsun ama bu işler bütçeye bakıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
PAN

Gönül isterki power sense olsun ama bu işler bütçeye bakıyor.

Üstelik bu işin sonu da yok. Power sense alınca da yahu biraz daha sıkıp Mazda 6 mı alaydık diyorsun. Hani alsan bu kez de yahu şu da vardı oluyor :)

Paranın yettiği araba iyidir onla mutlu olacaksın .. hayat böyle biraz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet YILMAZ

1.5 atmosferik motorun performansı olsa ne olur olmasa ne olur. Performans isteyen turbo motor alır. 20-25 yıl manuel kullanmış birisiyim Power-Sense tamamiyle sürüş zevki ve konfor evet tam adı budur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Valla power sense olsun oaraca 20 sene binilir. Adaptif hız sabitleyici var daha nolsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
EMRbrc2144

kesinlikle POWER :) dahada bu konuyu konuşmam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
EMRbrc2144

eline diline sağlık...  O0  ^-^  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
aytac

Kesinlikle power veya power sense sonra pişman olursun keşke alsaydım diye göstergeler bile farklı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrahe

Bence Soul :) aradaki 20bin TL fiyat farkı ile de benzin alır önce Türkiyeyi birkaç kere turlarsınız, sonra hızınızı alamayıp Avrupanın yarısını gezersiniz.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan

Aynı şeyi 99binTL.'lik araba almayıp Power alarak yaptım ben işte. :D

(Daha turlamadım ben gerçi.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrahe

Yaş 40 olunca insanın öncelikleri değişiyor sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cenkmy

walla sırf su led , jant , ses sistemi yuzunden reflexi satıp , power alacağım. :) Durum bu kadar vahim bende...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...