Jump to content

Arabama insan çarptı !

xanatoliax
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arabama insan Çarptı dan buraya getirme Hakkını sana kim verdi ? Ben seninle tartışmak zorundamıyım ? Ben Tartışma istemiyorum ki bir durum paylaşıyorum . Geçmiş Yılların vergi sistemi , teknolojik alt yapı , savaş ekonomisi vs sabahlara kadar konuşulur . Sen şununanlamazsın anlayamazsın , para herşey midir ? Sana göre adalet bana göre adaletin olduğu , adamın varsa işinin olduğu yoksa süründüğün , tüm kamu kuruluşlarının cemaatlerde ele geçirildiği , arkeologun teknoloji üssünde baş danışman olduğu bu biat Kültürünü çok seviyor olabilirsin . Ben haktan adaletten yana ezilenin yanında bir insanım . Bana öğretme ben her an her gün içindeyim bu işlerin isim isim bilirim . Şimdi sen provokasyonu bırak bu konudan Çık . Konu Aracın kaza yapması hepsi bu. Ve evet cahil insandan nefret ediyorum. Keşke geçit kullanacak eğitimi alsaydı da aracıma çarpmasaydı .

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hak cihana doludur,

Kimseler Hakkı bilmez
O'nu sen senden iste,

O senden ayrı olmaz

Dünyaya inanırsın, 

Rızka benimdir dersin,

Niçin yalan söylersin, 

Hiç, senin dediğin olmaz

Dünyaya gelen geçer,
Bir bir şerbetin içer
Bu bir köprüdür geçer,
Cahiller onu bilmez

Gelin tanış olalım,
İşin kolayın tutalım
Sevelim sevilelim,
Dünya kimseye kalmaz

Yunus sözün anlar isen,
Mani'sini dinler isen
Sana iyi dirlik gerek,
Bunda kimseler kalmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabama insan Çarptı dan buraya getirme Hakkını sana kim verdi ? 

Konuyu baştan izleyin tartışmayı ben başlatmadım. Başlatana cevap verdim.

Hiç bir siyasi tartışmayı ben başlatmadım üstelik. Ukalalık yapan cevabını alır bende olay budur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Açın işte konu atanızı anlatalım size... bakalım neyi açmış neyi kapamış iyi mi kötü mü etmiş bakalım

sizin atanız değil galiba?  bize anlatmakta haddiniz değil..

siz bize padişahınızın masallarını anlatında dinleyelim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizin atanız değil galiba?  bize anlatmakta haddiniz değil..

siz bize padişahınızın masallarını anlatında dinleyelim..

Değil tabiki.. atam anam babam gerisini tanımam bilmem.. bütün insanlık alemi benim atam ata lazım olursa yani..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabama insan Çarptı dan buraya getirme Hakkını sana kim verdi ? Ben seninle tartışmak zorundamıyım ? Ben Tartışma istemiyorum ki bir durum paylaşıyorum . Geçmiş Yılların vergi sistemi , teknolojik alt yapı , savaş ekonomisi vs sabahlara kadar konuşulur . Sen şununanlamazsın anlayamazsın , para herşey midir ? Sana göre adalet bana göre adaletin olduğu , adamın varsa işinin olduğu yoksa süründüğün , tüm kamu kuruluşlarının cemaatlerde ele geçirildiği , arkeologun teknoloji üssünde baş danışman olduğu bu biat Kültürünü çok seviyor olabilirsin . Ben haktan adaletten yana ezilenin yanında bir insanım . Bana öğretme ben her an her gün içindeyim bu işlerin isim isim bilirim . Şimdi sen provokasyonu bırak bu konudan Çık . Konu Aracın kaza yapması hepsi bu. Ve evet cahil insandan nefret ediyorum. Keşke geçit kullanacak eğitimi alsaydı da aracıma çarpmasaydı .

kısaca şunu diyebilirmiyiz. Milletçe gereksiz hız yapmayalım, attığımız adıma dikkat edelim, bir konuşup iki dinleyelim, karşımızdaki kişinin ihtiyaçları bizim ihtiyaçlarımız. Kişinin akılcı talep ettiği şeye itiraz etmeyelim vs. vs. vs. Doğruluk ve dürüstlük sizinle olsun arkadaşlar.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Osmanlı paşaları da atalarınız değil o zaman?

Ata işi ne inanın bilmiyorum. Osmanlı paşalarından nefret ettiklerimde var sevdiklerimde. Padişahlar içinde böyle. Bende böyle atan şu vs gibi anlayış olmamıştır.

Benim için tüm bu olaylar tarih ve siyaset biliminin verileri içinde anlamlıdır. Eleştirilerimde onla ilgilidir.

Sadece bizim değil mesela roma imparatorluğu üzerine tartışıyor olsak yine yöntemim aynı olurdu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...