Jump to content

Yeni Mazda 3 Pişmanlık

Mazda333
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

kusura bakmayınız haklısınız sınıflandırmalr kasalar farklı.sanırım sorun çözüldü.iyi günler herkese

haklısınız kaynağım yok.kusura bakmayın.sanırım sorun çözüldü.herkese iyi günler

haklsınız kusura bakmayın.sanırım sorun çözüldü.herkese iyi günler

haklısınız kusura bakmayınız.sanırım sorun çözüldü.herkese iyi günler

Kusura bakılacak bir şey olmadığı gibi. Ortada bir sorunda yok. Neden böyle, bu tarzdan bir yanıt verme gereği hissettiniz anlamış değilim. 

Mazda bakım kampanyası, 6 ay 10 Bin km, sonra burada ki söylediklerinizle ilgili alt üstü kaynak soruldu size.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam bence de çok üzerinize alınmışsınız kendi düşünceme göre. Burası forum ortamı, forum ortamlarının amacı seviyeli şekilde tartışarak çözüme ulaşabilmektir veya en azından çözüm aramaktır.

Siz 1,5 motor gelecek dediğinizde, sizin kaynağınız sorulmuş. Ama bunlar benim kendi düşüncelerim veya tahminlerim deseydiniz cevaplar bu yönde olmayacaktı. Direk kaynak benim demişsiniz. Mazda Ceo'su ile görüşülmüş ve gelmeyeceği bilgisi alındığından dolayı ve şu ana kadar resmi hiç bir kaynak bu motor tipi gelecek diye bir açıklama yapmadığından dolayı siz bu şekilde söyleyince kaynak sorulması son derece doğal olmuş.  Bence bu konuda çok alınılacak bir şey yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tabi bir de biz mazda 3 kullanıcılarına keriz demişiniz oda ayrı bir parantez. ( benim 80.00 tl keriz param yok ) biz keriz oluyoruz bu durumda .  Sallama  yorum yapmasın bence kimse  , araç ile 6 ay geçirdin mi ki gitmiyor vs yorum yapıp insanları yanıltıyorsun . Araç gayet gidiyor  , bu fiyata bu donanım da çok çok iyi giden araba yok mu var elbet . adı bmw 3 20 i yada mercedes c 180  fiyatları 140.000 den baz olarak başlıyor .  !!!! 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tabi bir de biz mazda 3 kullanıcılarına keriz demişiniz oda ayrı bir parantez. ( benim 80.00 tl keriz param yok ) biz keriz oluyoruz bu durumda .  Sallama  yorum yapmasın bence kimse  , araç ile 6 ay geçirdin mi ki gitmiyor vs yorum yapıp insanları yanıltıyorsun . Araç gayet gidiyor  , bu fiyata bu donanım da çok çok iyi giden araba yok mu var elbet . adı bmw 3 20 i yada mercedes c 180  fiyatları 140.000 den baz olarak başlıyor .  !!!! 

kusura bakmayın haklısınız.sanırım sorun çözüldü.herkese iyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica ederiz arkadaşım. Amaç burada orta yolu bulmak, konuşmak, tartışmak. Birbirimizi kırmak için kimse burada bulunmuyor. En azından ben bulunmuyorum. Fikirlerini tabi ki söyleyeceksin. Bir kısmı kabul görecek, bir kısmı görmeyecek. Herkes kendine göre yorum yapacaktır. Yeri geldi mi birbirimizi uyaracağız, bunun da tartışmasını yapacağız. Ama dediğim gibi seviyeli şekilde yaptık mı, üstesinden gelmeyeceğimiz şey yoktur. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bu yaz Mersindeydim dikkatimi çekti, insanlar çok sakin , hoş görülü ve kibar, bayan nüfus çoğunlukta görünüyor  muhtemelen ondan bu kibarlık... Yani diyeceğim o ki napıcaksın gazlayıp , yol motor sesi falan... Sahil boyunca just crusin yapıcaksın bu arabayla, kliması soğutuyormu ona bakacaksın, marinanın oraya çekeceksin cafelerin barların önüne, çay içeceksin, çöven köpüklü kerebiç yanında , oh mis tatlı hayat...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakıt kaça düştü ?  pişmanlık hangi kısım için devam etmek te ?

Yakit verilerini biraz dusursemde pismanlik aynen devam ediyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yol yakınken aracı sat bence seni mutlu etmiyor. henüz km az sanırım fazla zararın olmaz belki.ve yeni astra dizeli bekle yakında gelecek harika bir araç tavsiye ederim.hem dizayn,malzeme kalitesi donanım,performans ve yakıt değerleri harika.tüm testlerde çok beğeniliyor.

you tube de eren tekinin yaptığı test de çok güzel bir izlemeni öneririm

abi test konusunda otopark daha iyi geliyor bana daha samimi eleştiriler yapıyorlar eren tekin biraz mahcup olmayalım hesabı yorum yapıyor cok objektif degil 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet kısmen haklısın ama o testi bence izle yurt dışındaki lansman da yaptı o testi ve bana samimi geldi.ingilizce olan yabancı testleri de izle zamanın varsa.şu andaki güncel versiyonunu çok kullandım ve beğendim.çıkacak olan yeni versiyon yaklaşık 200 kg hafifletildi.performans ve yol tutuş çok daha iyi olmuş deniyor.bence araç çok hoş olmuş.özellikle iç mekan çok kaliteli

dogrudur bakalım gelsin bayilere de astra k da iç tasarımı cok basarılı bulmadım açıkçası 2013 de boyle bir tasarımla gelseydi o zaman için güzel olabilirdi şuan gulietta ve megane tarzı bir ön konsol var tasarımda bence sadece kendiyle yarısan ama piyasanın 3-5 yıl gerisinden gelen bir marka opel malesef bakalım bir test sürüşü de onla yapalm 1 kasımda bayilerdeymiş

*eren tekin testini izlemiştim de yani dediğim gibi opel oakdar yurt dışına göndermiş adamı test yapma şansı olmuş kötü olsada kötü demez sanırım

karaqedi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet kısmen haklısın ama o testi bence izle yurt dışındaki lansman da yaptı o testi ve bana samimi geldi.ingilizce olan yabancı testleri de izle zamanın varsa.şu andaki güncel versiyonunu çok kullandım ve beğendim.çıkacak olan yeni versiyon yaklaşık 200 kg hafifletildi.performans ve yol tutuş çok daha iyi olmuş deniyor.bence araç çok hoş olmuş.özellikle iç mekan çok kaliteli

Opel motor performansı, donanım, malzeme ve işçilik kalitesi vs hepsi çok iyi olabilir. İç - ön kokpit tasarımı da başarılı gözüküyor. En azından o tuş kalabalığından kurtulmuş şu an.

Fakat şu var aracın dış-kasa tasarımı. Aracın motor performansı, donanımı gibi aman aman değil. Yani baktığında eski astrayla arada uçurum fark yok. Baktığımda Golf, Seat, Megane tarzı otomobiller gözümün önünde geçiyor...Otomobil dediğin birazcıkta yakışıklı olacak abi..

Ama dediğim gibi bu tamamen zevk ve renk meselesi...Yaş-kuşak farkından ötürü kasa sana güzel gelir, gençlere cazip gelmez. Örneğin 30 yaşıma kadar Hb otomobil hastasıydım. Sonra sedancı oldum..Şimdileride ya "D" segmenti, ya Crossover diyorum. Ama dönüp dolaşıp, kasa güzelliğine bakıyorum abi. Yani aracı park ettiğimde 3-4 adım attıktan sonra. Geri dönüp otomobilime bakabilmeliyim. :) @Balkan abicim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

balkan abiciğin yesin seniii :)  geldiği zaman yakından inceler testini yapar karar veririz ilhan. bu arada geçen gün subaru levorgu gidip inceledim.içini ve işçilik kalitesini çok beğendim.ama tipine alışamadım ilhan bir türli.fena durmuyor gerçi ama önden sanki sağlı sollu yumruk yemişde ağzı burnu dağılmış gibi duruyor.:) şahsi kanaatim subaru dış tasarıma önem veenler için oldukça kötü dizaynlar yapıyor. ama dizaynı düzeltirlerse ki levorg da bu durum kısmen aşılmış sayıyorum, o zaman subaru satış patlaması yaşar bence 

Abi yeni sistememimizde, mesaj yazma esnasında kişileri etiketleyebiliyoruz. Yani forumda kullanıcı adının önüne "@" işareti koyup ardından Balkan diye yazınca. Otomatik olarak Balkan diye başlayan tüm kullanıcılar bir pencerede karşına çıkıp, arasından seçimini yapıyorsun. Tıpkı bu şekilde @Balkan . Kişiyede bunun bildirimi gidiyor. Bilmiyorum forumu sen webdeb mi ? mobil mi ?  tapatalktan mı kullanıyorsun.. Yani Balkan abicim muhabbeti buradan , yani etiketlemeden geliyor.. Yoksa bu güne bu gün Serkan abimizsin. :D

Abi Subaru'dan böyle çok estetik, çok yakışıklı tasarım beklemek başlı başına hata olur zaten. Kaldı ki Levorg modelinde Subaru bir ilke imza attı bence tasarım olarak. Subarunun tüm modelleri böyle köşeli, çizgili hatları olan model otomobillerdir. (Brz hariç) Oda malum başlı başına apayrı bir sınıf/model...Subaru Levorg modelinde çıtayı oldukça yükseltti, devamı gelir diye düşünüyorum...Ama aman aman radikal değişiklikler beklemiyorum açıkçası...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi tam anlaşılmamış bence. Sebebi ise şöyle @ işaretinden sonra benim avatarımda ki ismimi aynı şekilde yazdığın anda bir pencere çıkıyor. Oradan kişiyi yani beni seçiyorsun. Benim ismimin baş harfi büyük harfle başlıyor. Haliyle beni etiketleyememişsin. Şu an...Etiketlediğin anda kişiye bir konuda senden söz etti diye bildirim mesajı geliyor.  Etiketlemeyi yaparken şu pencerenin çıkması lazım. 

Hadi kolay gelsin.. :)

Ep87bn.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

balkan abiciğin yesin seniii :)  geldiği zaman yakından inceler testini yapar karar veririz ilhan. bu arada geçen gün senin de ilgilendiğin subaru levorgu gidip inceledim.içini ve işçilik kalitesini çok beğendim.ama tipine alışamadım ilhan bir türlü.fena durmuyor gerçi ama önden sanki sağlı sollu yumruk yemişde ağzı burnu dağılmış gibi duruyor.:) şahsi kanaatim subaru dış tasarıma önem verenler açısından oldukça kötü dizaynlar yapıyor. ama dizaynı düzeltirlerse ki levorg da bu durum kısmen aşılmış sayıyorum, o zaman subaru satış patlaması yaşar bence 

abi hayret valla,,subaru levorgu inceledim kısmını okurken içimden direk yine 2.eli yok,benzınlı,dizeli yok,satış rakamları ortada,o araba o para etmez,kapısı tok değil vs vs.şeyler yazarsınız diye bekledim şaşırdım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tabi bir de biz mazda 3 kullanıcılarına keriz demişiniz oda ayrı bir parantez. ( benim 80bin tl keriz param yok ) biz keriz oluyoruz bu durumda .  Sallama  yorum yapmasın bence kimse  , araç ile 6 ay geçirdin mi ki gitmiyor vs yorum yapıp insanları yanıltıyorsun . Araç gayet gidiyor  , bu fiyata bu donanım da çok çok iyi giden araba yok mu var elbet . adı bmw 3 20 i yada mercedes c 180  fiyatları 140.000 den baz olarak başlıyor .  !!!! 

Mazda'ya alıcı olarak yaklaşıp laf geçirilmesini 1-2 ay önce ben de yaşadım, bir kişi "VW gibi hızlı piyasası yok" demişti ki  keriz lafı da yok ancak lafı öyle bir zamanlamayla koydu ki bana koymuştu. Ancak sonradan aştım tabi; 2.elde ne kadar hızlı satacağına bakan kişilere göre değil Mazda menkul kıymetler piyasasında Borsacılar hızlı alıp satsın diye tasarlamıyor, benim için tasarlıyor + arabaya binen diğer kişiler için tasarlıyor. Borsacılar VW falan alıp gezsinler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...