Jump to content
ikarayel

3. Nesil Mazda 3 İnfotainment Sistem Güncelleme (Görselli Anlatım)

Tavsiye Edilen Mesajlar

amirbey

Arkadaşlar burada anlatılan güncelleme hususları 2015 makyajlı kasa Mazda 6 için de geçerli mi acaba? 51.00.351 sürümü olarak görünüyor benim aracımdaki sistem. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
amirbey

Konuyu oluşturan ve katkı sunan herkese teşekkürler. İşletim sistemini ve müzik veritabanını başarılı şekilde güncelleyerek tweak yüklemesi için hazır hale getirdim. Sıra 2.8.4 sürümü tweak yüklemesinde. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rasim.akyol

evet arkadaşlar EU.70 kodlu son sürümü yükleyen olmadı mı. Bende 59 sürümü var servis benden habersiz yüklemişti İ-stop verimli çalışmıyor şöyle ki; kışın fazla kullanmayınca akü amperi ve voltajı ister istemez düşüyor ve İ-stop çalışmıyor fakat bendeki 59 sürümünde akü belli bir gücün altına inince İ-stop tamamen devre dışı kalıyor. Yeniden devreye almak için yönergeleri uyguluyorum öyle açılıyor. Fakat böyle olmaması lazım oğlumda da aynı araç var 2014 skyactic-g power onda akü çok zayıflayınca ki zaten uyarı veriyor İ-stop çalışmıyor ama güç yükselince kendiliğinden çalışıyor.O araçta 56 kodlu yazılım var. Yani sistemsel bir şey. 70 kodlu yeni yazılımı kullanıp böyle sorunla karşılaşan var mı acaba. Geçen yıl sırf bu yüzden akü uyarısı olmadığı halde akü değiştirdim ama maalesef sorun yazımla ilgili galiba o yüzden tecrübe eden varsa ve paylaşırsa sevinirim. Ayrıca birde sorunsuz çalışan 56 sürümüne geri dönüş yapılıyor mu acaba. geçen yıl servis bana geri eski sürüme dönüş olmuyor demişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bilalakbaba20

Ben 2014 sedan otomatik mazda 3 reflex satın aldım. 59 sürümü yüklü ve tweak yükleyemiyorum ve bu çok canımı sıkıyor. Önceki yazılanların tamamını okudum farklı konu başlıkları dahil emin olun toplamda iki gün akşam saatlerimi verdim, emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. 70 sürümüne geçenler veya 59 da tweak yüklemesi yapabilenler lütfen yardım ederse sevinirim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rasim.akyol

Merhaba bende de 59 sürüm vardı.70 sürümünü kendim yükledim İ-stop ta bazı düzeltmeler olduğunu duymuştum o yüzden ama hiç bir tweak yüklemedim pek o konu ile ilgili değilim fakat 59 da yüklenmediğini biliyorum o zaman 70 sürümü yükleyeceksiniz kaybedecek bir şeyiniz olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bilalakbaba20

70 sürümünü nasıl ve nereden bulup yükledin kardeşim? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rasim.akyol

my.hidrive.com/share/hsodpqja.l#$/Mazda_Firmware/EU%20N bu linkten indirmiştim pdf dosyası olarak yazılı ve görsel yükleme anlatımı da vardı ama şu anda hata oluştu diyor.belki ilerleyen zamanlarda normal açılır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bilalakbaba20

Teşekkür ederim Rasim abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...