Jump to content

Yeni Mazda3 Değişim Kampanyası

Badilcan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Eğer genel bir kampanya ise ve bunu Mazda Türkiye duyurmadıysa yuh diyorum artık.

Yok daha yeni bir kampanya ama, Konya bayi duyuruyu gününden önce yaptıysa. Onlara yuh diyorum. 

@Mazda Türkiye'nin bir açıklaması olacaktır eminim. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerek değişim kampanyası gerek indirimli bakım kampanyasını adeta mazda Türkiye gizler gibi saklıyor tüketiciden.Artık bu davranışların bilinçli yapıldığı düşüncesindeyim.Biz mazdaseverler olarak araşrıtırıyoruz kendimiz ve birbirimize site üzerinden bilgilendiriyoruz.oysaki bunları mazda türkiye ana sitesinden başsayfada çok önceden bilgilendirmesi tarih ve tedaylı olarak yazması gerekir.Daha öncede söylemiştim mazda Türkiyenin tüm üst kadrosu görevden alınmalı.Görevlerini yerine getiremiyorlar.Acentaları yetkili servislerini denetleyemiyorlar iletişim kuramıyorlar kasıtlı mı kasıtsız mı yapıyorlar anlamadım.Mazda araçların reklamı yok kamuoyuna duyurmak yok,her türlü bilgilendirme gerek kampanyalar gerek değişim kampanyası gerekse ilgi alaka yok,yok.Türkiyede mazdanın yine de satılması biz mazdaseverlere borçlular.Bizim mazdaya olan ilgimiz bağımız ,birbirimize olan desteğimiz,yardımımız herşeye rağmen devam edecektir.Mazda Türkiyede hak ettiği yerde kesinlikle değildir.10 üzerinden 3 üst yönetimime notum,sınıfta kaldılar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

47 dakika önce, İlhan :

Eğer genel bir kampanya ise ve bunu Mazda Türkiye duyurmadıysa yuh diyorum artık.

Yok daha yeni bir kampanya ama, Konya bayi duyuruyu gününden önce yaptıysa. Onlara yuh diyorum. 

@Mazda Türkiye'nin bir açıklaması olacaktır eminim. :fiuw:

Ben bu arada kendi yanlışımı düzelterek özür diliyorum. Şöyle durup düşününce aslında mantıklı bir sebebi var/vardır. 

Gerekçe ise talebin karşılanamaması. Haliyle bunu çok duyurmak istemeyebilirler. Yani istenen Donanım ve Renkte ki Mazda 3 veya Cx-3 için kim bilir ne kadar bekleniyor.

Çok fazla reklam, duyuru demek. Fazla ilgi ve talep demek. Bunu karşılayamadıktan sonra bir anlamı var mı ? Yanıt yok tabi ki...

Yukarı da ki iletimden sonra, geçen 45 dakika süreçte ne değişti peki ? Şekersiz kahve içtim, kendime geldim. :) Açken ve kahvesizken ben, ben değilim.

O yüzden suçlamıyorum ve kızamıyorum kimseye. Üretim kapasitesi, öncelikli ülkeler, ekonomik yapı, ithalat vs...hepsi etken ve işin içinde olduğum unsurlar.

Kampanyayı daha çok butik pazarlamaya ve duyurmaya çalışabilirler. Potansiyel Mazda sahibi olmak isteyenlere, bireysel ulaşmak isteyebilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, İlhan :

Ben bu arada kendi yanlışımı düzelterek özür diliyorum. Şöyle durup düşününce aslında mantıklı bir sebebi var/vardır. 

Gerekçe ise talebin karşılanamaması. Haliyle bunu çok duyurmak istemeyebilirler. Yani istenen Donanım ve Renkte ki Mazda 3 veya Cx-3 için kim bilir ne kadar bekleniyor.

Çok fazla reklam, duyuru demek. Fazla ilgi ve talep demek. Bunu karşılayamadıktan sonra bir anlamı var mı ? Yanıt yok tabi ki...

Yukarı da ki iletimden sonra, geçen 45 dakika süreçte ne değişti peki ? Şekersiz kahve içtim, kendime geldim. :) Açken ve kahvesizken ben, ben değilim.

O yüzden suçlamıyorum ve kızamıyorum kimseye. Üretim kapasitesi, öncelikli ülkeler, ekonomik yapı, ithalat vs...hepsi etken ve işin içinde olduğum unsurlar.

Kampanyayı daha çok butik pazarlamaya ve duyurmaya çalışabilirler. Potansiyel Mazda sahibi olmak isteyenlere, bireysel ulaşmak isteyebilirler.

abi cx-3 değil, yeni mazda3'ten bahsediyorlar. her bayiide en az 10 adet mevcuttur zaten. burada amaç; zaten mazda kullananları, gelin aracınızı yenisiyle değiştirelim, değiştirirken de 4000 TL ile ödüllendirelim olmalı. hani araç tedarik etmeyi zorlaştıracak çoğunlukta bir kitle de değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konu ile ilgili bir başlık Mazdanın web sayfasında Mutluluğun için 3 Neden başlığında mevcuttu.

Ayrıca bir süre önce Muğla Mazda bayiside benzer bir değişim kampanyasını Facebook üzerinden paylaştı diye hatırlıyorum.

Gören Oto Facebook sayfasından alıntı şu şekilde 

"  Mazda sahibi olmak için 3 harika neden daha! Eski araçlarınız için değer kaybetmeden takas imkanı, uygun kredi seçenekleri ve kasko konusunda Mazda’nızla ilgilenecek eğitimli uzmanlar Mazda Gören'de sizi bekliyor... "

Paylaşım Tarihi 15.11.2015

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önceden bu link mevcuttu , fakat login ekranına düşmesi bir hata yada güncelleme sebebi olabilir.

İlk Mazda3 skyactiv fiyatları açıklandığındada bu ekrana düşüyordu bir süre.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...