Jump to content

Yurtdışı Parça Tedariği

sampiyonosman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

internette dolana dolana en sonunda http://www.eurocarparts.com/ adlı siteye denk geldim. yaklaşık 200 farklı web sitesi gezdim bukadar yüklü mazda 6 araç parçasına denk gelmedim. bu sitede orjinal lastik basınç sensöründen performans ebc fren disklerine kadar aracım için uyumlu olan herşeyi gördüm.  hangi parçalar servis orjinali bunları bile bulabildim.  web sitesinde söylediğine göre dhl premium ile 22 strelin karşılığı 6 iş gününde türkiyeye teslim yapıyorlarmış. araç parçası konusunda gümrük mevzuatına dair hiçbirşey bilmiyorum.  nekadar ücrete kadar kaç parça sipariş verebiliriz yada daha önce veren oldumu bu siteden sipariş ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde almanyada ogrenci surekli tr ye gelen bi arkadasim var acaba ona gondertmek onun getirmesimi mantikli olur. Fren diskleri balatalari lastik basinc sensoru xenon philips bulb vs bir cok ihtiyacim var. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toyota yarisin v kayış gergi bilyesi ve birkaç ufak şey almıştım. Toplamda 70 dolar civarıydı. Fakat abdden ülkemize girmedi. 3 sefer abd Türkiye aras ın da dolandı ve 3ünde de gümrük red verdi. Bilginize 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Mutlu Tekir :

Toyota yarisin v kayış gergi bilyesi ve birkaç ufak şey almıştım. Toplamda 70 dolar civarıydı. Fakat abdden ülkemize girmedi. 3 sefer abd Türkiye aras ın da dolandı ve 3ünde de gümrük red verdi. Bilginize 

çok teşekkür ederim yerel yollardan tedarik etmeye çalışmak daha mantıklı ozaman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, sampiyonosman :

çok teşekkür ederim yerel yollardan tedarik etmeye çalışmak daha mantıklı ozaman.

hocam neden gümrüğün kabul etmediğini bilmiyorum, yanlış yönlendirmek istemem, fakat risk yine de alıcının.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...