Jump to content
Sergio_01

3. Nesil Mazda 3 Ön Görüş Kamerası

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sergio_01    121
Sergio_01

Merhabalar,

Varmı aramızda ön görüş kamerası taktıran. Son zamanlarda gerekli bir özellik olarak görüyorum. Park etmeler esnasında yüksek kaldırım olan yerlere önden yanaşırken tamponun alt tarafı bir sürtüyorda.

https://www.drive2.ru/l/2929903/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
agk    37
agk

geri görüş kamerasına alıştıktan sonra önde de istiyor insan :) 

ama linkteki biraz yan sanayi işi gibi geldi, zira power sense'lerde on logonun içerisinde sensörler olduğu için logo araları boşluklu değil düz plastik bir panel bu nedenle içine bir şey monte etmek mümkün değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sergio_01    121
Sergio_01

Valla ukraynaya power sense modelini getirmiyorlar onyüzden bende elimde modeli doğan görünümlü şahin yapmaya çalışıyorum biraz galiba :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.253
Mutlu Tekir

Önde ızgaraların en alt noktasına, yani en altta V şeklinde birleşen yere (plakanın altına) monte edilebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
agk    37
agk

çok iyi, özellikle auto modu ama nerede nasıl yaptırabiliriz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mahirbey    0
Mahirbey

merhaba arkadaşlar aliexpres te  şu ürüne rastladım  geri viteste iken kamera görüntüsü alıyoruz vitesi d konumuna aldığımızda 7km  hıza kadar park sensörü ekranı görüntüleniyor bu esnada ön kameradan görüntü göstermesi mümkün değilmi

mesela burada bir modül ekleyerek dediğimi yapmışlar extra tv özelliği felan getirmişler  bunu basit yoldan yapmamız mümkünmü acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Obivan    131
Obivan
7 dakika önce, mahirbey :

merhaba arkadaşlar aliexpres te  şu ürüne rastladım  geri viteste iken kamera görüntüsü alıyoruz vitesi d konumuna aldığımızda 7km  hıza kadar park sensörü ekranı görüntüleniyor bu esnada ön kameradan görüntü göstermesi mümkün değilmi

mesela burada bir modül ekleyerek dediğimi yapmışlar extra tv özelliği felan getirmişler  bunu basit yoldan yapmamız mümkünmü acaba

Merhaba,

@tarahumara nın yapmış olduğu apple tv bağlantısında kullandığı bu adaptörü temin edip CMU bağlantılarını yapmanız gerekecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
35 dakika önce, mahirbey :

Forumda mevcut konu altında birleştirilmiştir.. Buradan devam edebiliriz. 

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.258
Tarahumara
Merhaba,
@tarahumara nın yapmış olduğu apple tv bağlantısında kullandığı bu adaptörü temin edip CMU bağlantılarını yapmanız gerekecek.

Benim apple tv yi baglamak icin kullandigim adaptoru yapan adamin videosu bu. On kamera icin ayri bir modulu var. Adamin sitesinde detayli anlatimi vardi. Bilgisayar basina gecince paylasirim. O kiti cmunun arkasina baglayorsunuz o kadar. Birkac tane calisma modu var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.