Jump to content
zodijackly

Sonradan 13" çelik jant'a maksimim büyüklükte teker..

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafa.

Gürhan birde biliyorsun vitese takınca bi rolanti düşmesi oluyor buna farlar birde arada devreye fan girince biraz daha etkileniyor.led far ve lstoplar parklar vs varmış.farları vs led'e çevirsem rahatlama sağlarmıyım acaba..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Eeee hava filtresine sadece bir tane hortum takılabiliyor senin klimanın valfinin hortumu nereye takılıyor peki. Karbüratöremi bağlanıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.

Karbüratörün arkasında bir hava bağlantısı var ordan alıyor.hatta bir şema var onuda paylaşim...

image.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.

Hava filtresine giden hortumun ne gibi artısı var takılı olmazsa eksisi nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.
yanıtlandı (düzenlendi)

Hava filtresine giden hortumun ne gibi artısı var takılı olmazsa eksisi nedir?arkadaşlar cevap verecek kimse yok mu?şu ince hortum karbüratöre doğru giden...

Mustafa. tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Mustafa vakumlamayı hava filtresi aracılığıyla yapıyor takılması gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.

O zaman hemen sıcak silikonla hortumunu yapıştırim oraya.gürhan son olarak benim arabayı ilk çalıştırıyorum 5-7 dak kadar direksiyon bildiğin pamuk gayet yumuşak sonrasında noluyorsa taş gibi ancak gaz verirsem tekrar yumuşuyor..yağını şırınga yardımıyla boşaltıp değiştirdiler ama gene aynı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.