Jump to content
zodijackly

Sonradan 13" çelik jant'a maksimim büyüklükte teker..

Tavsiye Edilen Mesajlar

zodijackly    3
zodijackly

Arkadaşlar 91 hb 323 aracımda sonradan takılma çelik jant var. Ancak tekerlek çok kabak olduğundan 4 mevsim lastikle yenilemek istiyorum. Good year almayı düşünüyorum ancak şu an üzerindeki lastikler çok küçük, bildiğin oyuncak gibi görünüyor. Ben de hiç jantla oynamadan maksimum büyüklüğe çıkarmayı düşünüyorum. Çamurluk kenarları v.s biraz dolu görünmesi için. Öneriden ziyade bu konuda kesin bilgisi olan bir arkadaş tavsiye verebilirse memnun olurum. Lastikleri internetten alacağımdan geldikten sonra bunlar uymadı şeklinde elimde kalsın istemiyorum. Teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    425
Ömer626

Yanağı büyültebilirsin..60 ise 65-70-75 yanaklı alabilirsin, Yalnız arabayı da yorar diye biliyorum..En güzeli orjinal ebatlardan fazla uzaklaşmamak gerek..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    654
Katil Balina

bunun bir tolerans aralığı var sanırım yüzde üçe yakın. çamurluk dolu görünsün diye teker büyütülmez öyle:)

bi de bunun hesaplandığı bi link vardı forumda, hatırlayan varsa eklesin, oradan hesabını kitabını yapabilirsiniz. 

ben de 185 "55" 15" yerine "60" takmayı düşünmüyor değilim konfor açısından ama du bakalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.