Jump to content
Ismail35

90. Yıl Mazda 3 Bluetooth Telefon Eşleştirme

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ismail35    0
Ismail35

Mazda 3um var 90 yil telefonm eslestiremiyorum ltfn yardmci olurmusnz

Bilen yok mu arkadaslar ltfen yanit bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

Bu işlemin ses ile yapılması gerekiyor gördüğüm kadarı ile 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tunacan    2
tunacan

Konuyu biraz canlandırayım.

Aracım 90. yıl ancak sonradan takılmış dokunmatik teyplerden mevcut.

Orijinal teyp te yok elimde. 

Ben çıkma bir teyp takarsam aracın orijinal bluetooth kitini kullanabilir miyim yoksa o özellik çıkan teyple birlikte mazi mi oldu? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir
1 dakika önce, tunacan :

Konuyu biraz canlandırayım.

Aracım 90. yıl ancak sonradan takılmış dokunmatik teyplerden mevcut.

Orijinal teyp te yok elimde. 

Ben çıkma bir teyp takarsam aracın orijinal bluetooth kitini kullanabilir miyim yoksa o özellik çıkan teyple birlikte mazi mi oldu? 

bluetooth özelliği olmayan impressive sahibiyim, bahsettiğiniz özellik direkt müzik sistemiyle birlikte gelen bir şey. 90. yıl müzik siteminden bulamazsanız ne yazık ki bluetooth özelliği olmayacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.252
Mutlu Tekir

dokunmatik teyp dediğiniz multimedya cihazları ise o cihazlarda bluetooth özelliği oluyor zaten. multimedyanız varken de fabrikasyon teype geri dönmek istemek saçmalıktır.

direksiyondaki bluetooth çağrı yanıtlama vs butonlar da araştırılarak multimedyaya tanıtılıp hangi fonksiyonları görmesi konusunda kontrol edilebilir. telefon bağlıyken arama geldiğinde direksiyondaki o tuşa bastığımda şunu yap gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tunacan    2
tunacan
31 dakika önce, Mutlu Tekir :

dokunmatik teyp dediğiniz multimedya cihazları ise o cihazlarda bluetooth özelliği oluyor zaten. multimedyanız varken de fabrikasyon teype geri dönmek istemek saçmalıktır.

direksiyondaki bluetooth çağrı yanıtlama vs butonlar da araştırılarak multimedyaya tanıtılıp hangi fonksiyonları görmesi konusunda kontrol edilebilir. telefon bağlıyken arama geldiğinde direksiyondaki o tuşa bastığımda şunu yap gibi.

Çok mantıklı. 

Bir dahakine senin uygun göreceğin ürünleri kullanacağım. 

Bilge yol göstericiliğin için çok teşekkür ederim.

Zira ben o dandik çin malında bluetooth olduğunu bilmiyorum. Sayenizde öğrenmiş oldum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.