Jump to content

Mazda3 e Türk Yapımı Body Kit...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

2

• Mücahit

3

• NeBiAnd

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Hangisi Yıldırım. 8:)

Hangisi hangisi. Adanalıdan behsediyorsak Tr.'de yok sanırım bundan başka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yaw nedense ben hıc begenmedım :D

nedense bende hiç şaşmadım :D :D :D

ön tarafın en alt kısmı olmasa daha iyi olurmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakkaten modifiye konusunda Bursa ve adana coşmuş durumda.. bi de acaip araba kullanıyolar ya.. bizim okula bi tane bursalı gelmiş, deli gibi araba kullanıyo.. kaza yapması yakındır onun.. ikaz etcem zaten, çocuuuukkk,, baaakkk dikkatli ol falan diye.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

hakkaten modifiye konusunda Bursa ve adana coşmuş durumda.. bi de acaip araba kullanıyolar ya.. bizim okula bi tane bursalı gelmiş, deli gibi araba kullanıyo.. kaza yapması yakındır onun.. ikaz etcem zaten, çocuuuukkk,, baaakkk dikkatli ol falan diye.. :D

Ewet bende sana katılıyorum modifiye konusunda çook iyi ve ilgililer.. Bende mi o tarafa taşınsam.. Ne arasan orda çıkıyoor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

valla bursada genelde modifiyeli peugeot görürsün :)

ii ya işte bizde mazda ile gireriz aralarına.. Farkedilmek kolay olur gözler alışmış orda hep aynı marka üzerine...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

Trafik ii müsade ediyor walla.. Ben geçtiğimiz pazartesi günü Ankara sıhhiye köprüsü üzerinde çevrildim ve hatta bir mazda daha çevrilmişti orda tanıştık toplantıya gelememiş sanırım forumdan dı..  Çok üzüldüğünü söyledi ama söylerken gülüyordu :D  yanii 50 ytl gitti yine.. polis amcam dönmüş bana filmleri sök.. egzosu kapattır arabada lpg var.. saydı saydı bu araba parklık dedi.. diğer mazdacı arkadaş cezadan kurtulamadı polis amcamlar sevmedi pek.. ben 108 ytl ceza ve parka çekilmesi yerine 50 ytl verem cezamı peşin ödemiş sayın makbuz falanda istemem dedim ve kurtardım kendimii.. Polislere çalışıyoruz sankii..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...