Jump to content
Tarahumara

Mazda CX-3 Kapıların Otomatik Kilitlenmesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara    1.238
Tarahumara

Merhaba arkadaşlar. CX-3 lerde aracı çalıştırıp sürmeye başladıktan sonra kapılar otomatik kilitleniyor mu? Ülkeden ülkeye değişiyormuş bu ayar. TR'dekilerde durum nedir? Bir de Wi-Fi açık mı geliyor dokunmatik cihazda yoksa bizim mi açmamız gerekiyor usb patch ile. (dokunmatiğin araç hareket halindeyken çalışması için yapılan patch gibi)

Test sürüşü yaptım fakat bunları test etmek aklıma gelmedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alpaslan    5
alpaslan

Bir süredir cx-3'ün sıkı takipçisi oldum. Ciddi şekilde de araca meyletmiş durumdayım. İlgililere sormak istediğim ama unuttuğum iki konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

1. Aynalar merkezi kilit ile katlanıyor mu? Yoksa içeriden tuş ile mi katlamak mümkün oluyor?

2. Araba hareketlendiğinde otomatik kapı kilitlenmesi var mı? Ya da içeriden tuş ile kilitlenebiliyor mu? Ve daha önemlisi arka kapı ve camlar için çocuk emniyet kilidi mevcut mu?

Bu sorularımı cevaplayan bir kullanıcı olursa sevinirim. Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.534
Mehmet Özdemir

1 - aynalar tüm mazda modellerinde olduğu gibi merkezi kilitle katlanmıyor. içeriden manuel kapatabiliyorsunuz.

2 - otomatik kapı kilitlemesi yok

@fotifoti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.