Jump to content

Komple Renk Değişimi

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

29

• Murat b

8

• NeBiAnd

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

şeriti bosver abi 106larla 306lar yapadursun sen boyat komple beyaza, karbon kaput ve yine karbondan ve katlanabilir yan aynalar, siyah jantlar, led stoplar, koyu filmli camlar, gelirse mps arka tamponu falan.. kombinasyon budur abi beni dinle sen ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

intikam aldığım yok yahu :D bu kadar basit olmaz intikamım benim..

peki tamam, beyaza ikna oldum.. beyaza boyanabilir ama şeritmiş, çizgiymiş, yok desenmiş... asla asla asla... bunlar asla...resmen şirket arabalarına benziyor çizgi mizgi olunca.. karbon kaput falan da asla.. zaten kendisi de istemiyo..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

intikam aldığım yok yahu :D bu kadar basit olmaz intikamım benim..

peki tamam, beyaza ikna oldum.. beyaza boyanabilir ama şeritmiş, çizgiymiş, yok desenmiş... asla asla asla... bunlar asla...resmen şirket arabalarına benziyor çizgi mizgi olunca.. karbon kaput falan da asla.. zaten kendisi de istemiyo..

Reklam araabası deken benimki bu katagoriye giriyor sanırım.. :) Taş bu tarafa geldi sankiim... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya sen üzerine alınma İbrahim.. böle konuştuğum için de bakma kusuruma :-[

ben hakkaten pek bu karbon olayını sevmiyorum.. Okan'ın da yaptırmasını istemediğim için olabildiğince kötülüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

Ya sen üzerine alınma İbrahim.. böle konuştuğum için de bakma kusuruma :-[

ben hakkaten pek bu karbon olayını sevmiyorum.. Okan'ın da yaptırmasını istemediğim için olabildiğince kötülüyorum..

:) Bülent abiden sonra sende mi arabayı ezmeye çalışıyorsun diye düşündüm ama sanırım seninkisi okanın fikrini değiştirmesini sağlamak.. Yaa o zaman boyatmasın kaplama yaptırsın sıkılıncada çıkartır.. Hemde boyanmamış olur onunda gönlü olur.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sevimli06

Şekil konusunda da okan'a yardımcı olabilirim elimde bol miktarda var.. Tunnig den flashdik aracılığıyla hepsini aldım :) istersen mailine yollayabilirim okan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan karbon diyosun kalbimi kırıyosun :)

mps kaputuydu dimi abi senin derdin ok şimdi jeton düstü :D yoksa ben mi jeton düstüğünü sandım bi an :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...