Jump to content
Scorpions_64

2005 Model Mazda 6 Ön Tampon

Tavsiye Edilen Mesajlar

Scorpions_64    8
Scorpions_64

Arkadaşlar konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Şimdi bende Mazda 6 2005 hb var, bunun ön tamponunu kaldırıma çarpma yüzünden sol alt taraf kırıldı. araştırıyorum tampon buldum ama sedan olunca senin araca uymaz diyorlar lakin görüntüleri bire bir aynı. birde 2007 tamponu uyar mı benim araca? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr    484
NoooFearrrr

Kardeş öncelikle geçmiş olsun. Tamponu değiştirmene gerek var mı bilmiyorum, ikiye ayrılmış olanları bile onarabiliyorlar yani demem oki onrılabilecek bir hasar var ise onarım yaptır.

Uyum konusunda bir fikrim yok malesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.355
İlhan

Gürhan'ın dediği gibi çok güzel tamponun tamir yapıldığı yerler mevcut. Tabi sizin şu an tamponun durumunu görsel olarak görmediğimiz için. %100 tamir olabilir diyemiyorum. Sadece fikir vermesi açısından bir video payalaşıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Scorpions_64    8
Scorpions_64

Arkadaşlar öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. zaten olaydan sonra ilk netten tamir için araştırmam oldu. lakin benim tambon 2. ayrılmış değil, sol alt tarafı kırık çıkık 5-6 parça olarak dağılmış vaziyette. aslında polyester ile yapıtırılıp tampon macunları içe üstünden geçilip boyatılabilir. ya ben hazır olmuşken 2007 uyarsa değiştiririm diye düşünmüştüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    120
Mazda41
29.03.2016 at 21:29, zealot :

bence 2007 uyar.    

%99 uyar.

%1 uydururlar

Welcome the Turkey :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.