Jump to content
Riot03

Mazda Android Auto

Tavsiye Edilen Mesajlar

Riot03    13
Riot03

Diğer birçok marka 2016-2017 yılında bu teknolojiyi kullanırken Mazda henüz hiçbir açıklama yapmadı veya ben bilmiyorum ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.206
Mutlu Tekir

Yükleme kısmının tamamen çevirisini mi istiyorsunuz? Hangi kısım ona göre müsait zamanda yardımcı olmaya çalışayım.

Kısaca yapılan işlemler. Hepsi bir arada yükleme paketini indirip çalıştırıyorsunuz, sonra hangi modifikasyonları istiyorsanız yanındaki harfe basıyorsunuz. Araç hareket halindeyken dokunmatiğin çalışması modu için mesela A ya basıyorsunuz. sonra bu seçimlere göre program gerekli dosyaları hazırlıyor. Bunu usb flash belleke atıp aracı çalıştırmadan evvel takıp aracı çalıştırmadan önceki konuma getiriyorsunuz. 2 dakika bekletiyor. Sonra hepsine tamam deyip kurulumunun yapılmasını sağlıyorsunuz o kadar. 

Yalnız yüklenirken bir sıkıntı olursa bilgisayar modülünün değiştirilmesine kadar yolu var. Soft brick olursa da nasıl çözüleceği ile ilgili yazılar var. İngilizce bilmeden biraz zor gibi bu işlemler. Riskli de.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.206
Mutlu Tekir

Bu arada eklemek istiyorum. Android auto nun arayüzü Mazda'nın orijinal arayüzüne göre çoook basit geldi. Android Auto'da yapılabilip de Mazda'nın arayüzde yapılamayan şeyler var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao    323
Holydao
Bu arada eklemek istiyorum. Android auto nun arayüzü Mazda'nın orijinal arayüzüne göre çoook basit geldi. Android Auto'da yapılabilip de Mazda'nın arayüzde yapılamayan şeyler var mı?

Android Auto'yu kullandim, bence cok bi esprisi yok, navigasyonu zaten farkli yontemlerle elde edebiliyorsunuz. Muzik deseniz bluetooth ve stitcher vs var. Acikcasi sadece yukledikten sonra bir defa actim, bi daha da ihtiyac duymadigim icin acmadim. Ekran yansitma (mirroring, castscreen) olayinin cok daha faydali olacagina inaniyorum ama hala basarili olamadim onda...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.