Jump to content
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ikinci taksit ödemesinde son hafta ⚠️

Mazda3 LCD Ekran

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

daha önce açmıştım fakat veri kaybından dolayı silindi ekranıma ek olarak bugun slim dvd im de geldi, tv tuner geri görüş kamersı beklenmekte halen :D

post-0-141695256075_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 170
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

19

• halil_i

11

• emredeler

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

sırada bayram seyran ve xmas sebebiyle geciken sislere xenonum tv tuner ım ve gece görüşlü geri fitees cameram var onnarı bekliom guzuyu 40 kere sökmesinler dayanamaz yaşlı kalbim :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Nereye takıcan bunu.Yani eskisini iptalmi edicen

yok murat orjinal olan hiç bişey iptal edilmez bende, bunu torpido gözünün tavan kısmına monte edecegim o yüzden ince dvd aldım denedim yerinede gayet güzel uyuyor ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Evet evet istiyorum istiyorum benimde olmalı :)

Güle güle kullan Bülent Abi süper olcak eminim  O0

sanada yapıcas hatta listeye murdoc ve borayıda yazıom :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

geriye bi tek navigasyon kutusu kaldı o da şu an için çok açil deil gözümde ilerde alırsam, ayrıca arac pc si toplayıp dahada geliştirecem sistemi ama bana şu an için oldukça yeterli geldi zzaten missuyumsuz hesap soruyo habire :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok murat orjinal olan hiç bişey iptal edilmez bende, bunu torpido gözünün tavan kısmına monte edecegim o yüzden ince dvd aldım denedim yerinede gayet güzel uyuyor ;)

Güzel,orjinal cd player'in ses çıkışlarını iptal edicenmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Geri vites kamerası nereye takılıyor ve nereden görüntü veriyor, aynadan mı? Kaç para?

Selman abi benim aldıgım ekranda o kamera için ayrı özel bir giriş var ben park sensorlerinin orta kısmına monte ettirecem boyatıp(servis pahalı malzeme yazık olur desede onların aksine fiyat 9.90 dolar + shipping) sadece ledler için bir yerden güç kablosu çekilecek kamera üstünde led var 6-8 adet arası
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Güzel,orjinal cd player'in ses çıkışlarını iptal edicenmi ?

hayır ona entegre edilecek  yanılmıyorsam yoksa cd player boşa cıkar anladıgım kadarıyla video çıkısını ekrana ses cıkısını aracın ses sistemine baglayacaklar
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır ona entegre edilecek  yanılmıyorsam yoksa cd player boşa cıkar anladıgım kadarıyla video çıkısını ekrana ses cıkısını aracın ses sistemine baglayacaklar

Aracın ses sisteminde öyle bir giriş yok external CD girişi dışında muhtemelen kablolar kesilmek zorunda kalacak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent Abinin gizli planları hakkında teoriler üretiyim kendi çapımda :)

Dvd player ı zannedersem torpido gözüne üst tarafa monte ederek yerdende kazanıp, bir de saklamış olcak;

Geri vites kamerası içinde Bülent Abi acaba tamponuna delik açtırmaya kıyar mı diye düşünmekteyim. Tampon altına takılsa kuzular jip olmadığı için çok alçakta olcağından başına bişiler gelmesi muhtemel kameranın, o yüzden madem Bülent Abi niyeti bozdu tamponu deldircek demekki :) Navigasyon içinde Bülent Abi ya N95 gibi bi cep telefonu alır ya da direk gps cihazı alıp bağlar gibime geliyo sanki, bağlantıları kurabildikten sonra böyle daha ucuza çıkar. Evet teorilerim bunlar, bakalım hangisi gerçek :)  ;D

(Ben yazana kadar açıklamış Bülent Abi :) )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...