Jump to content
Tolga26

3.Nesil Mazda 3 Koltuk Deri Döşeme veya Koltuk Kılıfı

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan

Paylaştığınız bağlantı görselin bağlantısı. Başka hiç bir detay yok. Sitenin ana sayfasına gidip, manuel arama yaptığımda da bu ürünü bulamadım. Modele göre arama yaptırdığımda yeni Mazda 3 listede çıkmıyor. Listede çıkan Mazda 3 koltuk kılıflarıyla ilgilide hiç bir detay yok. Sadece ürünün fotoğrafını koymuşlar. Bu ürünün fiyatı nedir bunun bilgisi var mı ?

Forumda şöyle bir konumuz vardı. Bu işi en yapanlardan birisi bence Artcar.

 

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Tolga26

Merhaba İlhan hoca....

Artcar tartışılmaz 1 numara bunu tartışmak bile yersiz.... Aksesuar bakarken gözüme çarptı. Fiyat ve detaylar aşağıdaki Link'de sanırım, Artcar fiyatları 3.000-4.000 arası gezince, bakmaya değer dedim. Ürün'de kaliteli gibi duruyor....  Bu link'de 2013 sonrası için yazıyor.... O yüzden ilgimi çekti.....

http://www.hepsiburada.com/otom-mazda-3-2014-sonrasi-california-design-araca-ozel-deri-koltuk-kilifi-bej-101-p-OTOMSPC44007C-101

 

Bu link'de 2013 öncesi uygulama örnekleri... Hocam... Bence iyi duruyor...

http://www.otomconcept.com/mg-3-2009-2013-otomspc44003-233?d=tr

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Artcar evet fiyat olarak daha yüksektir, ama fiyatlarının 3-4 binlerde değilde 2-2,5 diye biliyorum ben. Tabi yükselen kur ve gördükleri rağbet karşılığında fiyatları arttırdılarsa bilemem. Ama 3-4 bin olacağına ben ihtimal vermiyorum. %100 gerçek deri diyorsanız o zaman tamam fiyat bulur, belki geçebilir bile.

Ama yukarıda örneğini paylaştığınız ürünün muadilinden yola çıkarsak, fiyat 3-4 bin olmaz.

Bu arada Otomoncept'in sitesi çok ama çok yetersiz. Hiç bir detay yok.

Hepsiburada.com'daki bağlantıda çok daha fazla detay var. Deri koltuk/kılıf alacak yada yaptıracak olursanız 2 defa düşünün. Kışın hadi ön tarafta sorun yaşamazsınız, koltuk ısıtmalardan ötürü. Ama yazın derinin kalitesinden/yapısından ötürü çok terleme yapabilir.

Mevcut koltuk kılıflarınıza göre daha mı güzel görünür ? Evet belki daha güzel görünebilir, ama daha kullanışlı ve konforlu olacağını düşünmüyorum

500-750 arası bütçe düşünüyorsanız, kaliteli ve güzel bir görünümlü kumaştan hazır koltuk kılıfı veya sipariş üzerine birebir ölçüler doğrultusunda kılıf diktirebilirsiniz. 

Not: Siparişe göre üretim yaptıkları için, çok büyük olasılıkla bu ürünün iade hakkı yoktur. Bilginiz olsun.

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...