Jump to content
Mersinden_Ersin

Bu Araç Alınır mı ? - V Ortak Konu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Revivo73
Bir saat önce, AreY :

Araci alir almaz direksiyona kilif diktiren manyaklar biliyorum :)

Elleri cok terleyen insanlar kullanınca en kaliteli direksiyon dahi bozuluyor. Bir de direksiyonu avuç içi ile bastırarak cevirme alışkanlığı varsa direksiyon tamamen gidiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ekrem Usta RX-8

tüm arkadaşlara.hayırlı yeni yıl dilerim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41
4 saat önce, disstortion :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-aile-araci-dusuk-km-645591586/detay Arkadaşlar merhaba, böyle ara ara grubu meşgul ediyorum hakkınızı helal edin , hâlâ araba alamadım :)) . Bu araç için yorumlarınızı alabilir miyim.

Araç temiz bir araca benziyor fiyatıda güzel pazarlık ile inerse alınabilir km orijinal ise düşük aracın kaçıncı sahibi acaba onuda öğrenmek gerekir ve en önemli konu servis bakımlı mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan
16 saat önce, disstortion :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-aile-araci-dusuk-km-645591586/detay Arkadaşlar merhaba, böyle ara ara grubu meşgul ediyorum hakkınızı helal edin , hâlâ araba alamadım :)) . Bu araç için yorumlarınızı alabilir miyim.

Temiz araçmış... Açıklama kısmında (tramer hariç) detaylı bilgi vermesi bana göre güvenilir satıcı olduğunu gösteriyor. Tabi bu bilgiler önerilen bir bilirkişide(ekspertiz) teyid edilmeli. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Haydard
19 saat önce, disstortion :

Araç exclusive diye ilana girmiş ancak dynamic bilginiz olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur
3 saat önce, Mazda_Ozan :

Temiz araçmış... Açıklama kısmında (tramer hariç) detaylı bilgi vermesi bana göre güvenilir satıcı olduğunu gösteriyor. Tabi bu bilgiler önerilen bir bilirkişide(ekspertiz) teyid edilmeli. 

bu araba için değil ama genel için: kaskolu araçta tramersiz hasar tamiri varsa, o da bende çok soru işareti oluşturuyor mesela.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

Arka  ve yolcu koltuğu resmi var; sürücü koltuğu yok, yani en cok kullanılan koltuk resmi yok. Ne güzel değil mi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
disstortion

Arkadaş aracın ilk sahibi değilmiş , aldığı adam da ilk sahibi değilmiş , kaçıncı sahibi olduğunu bilmediğini söyledi . 1.5 yıldır aracı kullanıyormuş ve bakımlarını özel serviste yaptırmış. Çok içime sinmedi açıkçası

12 saat önce, Haydard :

Araç exclusive diye ilana girmiş ancak dynamic bilginiz olsun.

Exclusive olanları nasıl ayırt edebiliriz , bildiğim ön far yıkama var ancak malum sitedeki ilanların çoğunda bu özellik yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

@disstortion    aracın sahip geçmişini sigorta kayıtlarından öğrenebilirsin cunku her sahip değiştirme sigorta kayıtlarına işleniyor.  ilan seçenekleri arasında kaçıncı sahibinden seçeneği olsa cok iyi olurdu fakat arabam . com dahil hiçbir sitede yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.