Jump to content
Mersinden_Ersin

Bu Araç Alınır mı ? - V Ortak Konu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Lupara
Bir saat önce, ediz07 :

böyle ilan görünce trolleyesim geliyor. 90 nakit vereyim diye mesaj atasım var😉 Her malın ederi var tabi b*kunu da çıkarmamak lazım.

Sıfır Jetta comfortline 75bin liraydı. Bir arkadaş 6000 km deki aracını  82 bin liradan ilana koymuştu.

Aradım.  " Arabanın sıfırı 75 bin ama sıfır alınca kötü bir sürprizle karşılaşma  ihtimalinden dolayı sizin aracınızı almak istiyorum. Hazır alınmış, azda olsa kullanılıp test edilmiş. Sorunsuz durumda olduğu belli.  80bin olur mu?" dedim. :) 

Gayet inandırıcı konuşmuşum ki adam en fazla 250/500 gibi inebileceğini söyledi. Ben de "80 bin üstü vereceğime 75bine sıfırını almak mantıklı" dedim ve telefonu  kapattık.

Değişik değişik insanlar var memlekette.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

@ediz07   Satıcıyı trolleyip bize ekran görüntüsü veya ses kaydını gönderir misin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ekrem Usta RX-8
01.04.2019 at 22:41, Revivo73 :

Araç oldukça temiz. Camlar filmsiz oldukça iyi görünüyor. Yedek anahtarı mevcut. Bunun gibi ayrıntılar önemli cunku bir y. anahtar artık 1000+ TL

Soru işareti olan kısımlar: Direksiyon orta kısmı bu modelde 5-6 sene sonra cok eskiyebiliyor, bunda oldukça temiz. Yenisi ile değiştirildiği için de temiz olabilir; onu bir sormak lazım. Yani sahibi cok temiz kullandığı için mi  öyle temiz,  yoksa eskimişti fakat ilanda sırıtmasın diye yenisi ile mi değiştirildi.

Ve yer paspasları orjinal değil. 

Bu iki soru işareti hariç mükemmel durumda bir araç.

slm.aracı OZAN otodan alıyorsa sorun yok derim.. sattıkları aracın bi takım bakımlarını veya varsa eksiklerini giderdikten sonra tezgahına çekerler kardeşim...aldığın aracı belli bir süre kullandıktan sonra satmak istersende, bu konudada seni zarar ettirmeden yardımcı olucaklarına eminim.. fiat konusunda alacağın aracın piyasasını bilmiyorum ama OZAN otonun bu konuda suistimal veya fırsatçılık yapmayacağındanda eminim... aracı bilmem ama OZAN otodan emin olabilirsin kardeşim.. alıcaksan şimdiden hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
8 dakika önce, tufano :

Otomatik Impressive HB 2010 Model Mazda 3İlan No: 645346011
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-otomatik-impressive-hb-2010-model-mazda-3-645346011/detay

Sizce nasıldır fiyat ve hasar yönünden yorumlarsanız sevinirim

Arabanın değişmedik boyanmadık yeri kalmamış nerdeyse. Takıntınız yoksa alınabilir. Var ki birşeyler demek ki 58-60bin piyasası olan araca 54 yazmış. Bence fiyat bu boya ve değişenlerle yüksek.

Bir kere bagaj kapağı değişmişse, arkada ciddi bir işlem var demektir. Ön çamurluk değişecek kadar bir kaza da büyüktür. Tabi yetkili serviste onarım görmüşse normaldir değişim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

@tufano   Aracın ön farları değişmiş olmalı cunku cok yeni görünüyor. Bir de hem bendeyken kazası olmadı diyor sonra da kaputta küçük bir boyası var diyor. iyi bir ekspertizde sürpriz çıkarabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
20 saat önce, tufano :

Otomatik Impressive HB 2010 Model Mazda 3İlan No: 645346011
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-otomatik-impressive-hb-2010-model-mazda-3-645346011/detay

Sizce nasıldır fiyat ve hasar yönünden yorumlarsanız sevinirim

Bu fiyata kusurlari gormezden gelinebilir. Aracin ici ve yururu duzginse ben olsam alirdim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
14 dakika önce, RANCOROUS :

Bu araba sizce alinir mi? Sanki onden vurmus gibi ama.. emin olamadim. Bu arada power sense anladigim kadariyla arac..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-satilik-hard-top-683258373/detay

Eğer kısıt renk değilse tramersiz hatasızı var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-mx5-685145427/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oz6ur

Aracı merak edip bakmaya gittim.

Karşılaştığım durum acı verici. Bütün kapı kolları bu durumda araç savaştan çıkmış gibi gerisini siz hayal edin.

XMQ3BO.jpg

alON5d.jpg

LlVRaz.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
1 saat önce, Oz6ur :

Karşılaştığım durum acı verici. Bütün kapı kolları bu durumda araç savaştan çıkmış gibi gerisini siz hayal edin.

XMQ3BO.jpg

alON5d.jpg

LlVRaz.jpg

Yuh. Bir de bu haliyle 63bine satmaya çalışıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY

Bence güzel bir pasta cila yapılınca tertemiz olur çok da önemli değil bunlar.

Önemli olan km, motor, tramer kaydı, temiz eksper raporu vs vs bu değerler tatmin ederse 60 bine alınır. 

1.nesiller 40 bine gidiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
5 saat önce, Oz6ur :

benc çok trajik değil. asetonla sorunun büyük kısmı çözülür. ince bir pasta cila ile de kapanır. ama yine de araba kapısı denilen şey  kendisine tırmanılarak açılan kapılar değildir.   ojelerin renkleri bile belli. kapı kendisine kapı denilse de  kapılan bir şey değil nazikçe tutulup çekilen bir şeydir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
42 dakika önce, Katil Balina :

benc çok trajik değil. asetonla sorunun büyük kısmı çözülür. ince bir pasta cila ile de kapanır. ama yine de araba kapısı denilen şey  kendisine tırmanılarak açılan kapılar değildir.   ojelerin renkleri bile belli. kapı kendisine kapı denilse de  kapılan bir şey değil nazikçe tutulup çekilen bir şeydir. 

Sürücü inerken içine dişi mart kedisi kaçmış.

Sonrasında talip tekir kapıyı zorlamış:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
8 dakika önce, Arabalar :

Sürücü inerken içine dişi mart kedisi kaçmış.

Sonrasında talip tekir kapıyı zorlamış:)

beni de alın beni de alın:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...