Jump to content
Mersinden_Ersin

Bu Araç Alınır mı ? - V Ortak Konu

Tavsiye Edilen Mesajlar

ozgur35

sıfırı  200 bın 80 az bıle Ama arabanın 5 bın masrafı var Anıfırız sanzıman yagı fıltresı bujısı fren hıdrolıgı hepsı degıscek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm

Vikars lpg takılı imiş bu markayı daha önce duymadım, kullanan var mıdır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
32 dakika önce, ozgur35 :

sıfırı  200 bın 80 az bıle Ama arabanın 5 bın masrafı var Anıfırız sanzıman yagı fıltresı bujısı fren hıdrolıgı hepsı degıscek

nerede 200 bin sıfırı. sıfırı yok da zaten

bu hesapla 2000 model bmw 750 de 50 bin yerine 700 bin olmalı zira 2019 modeli  bir buçuk milyon falan?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm

Piyasayı uzun süredir takip ediyorum fakat sizler daha deneyimlisinizdir bu konularda aracın ederi nedir, en fazla ne kadar verilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

donanımdan biraz feragat edip impressive donanımlı araçlara bakabilirsiniz bence.

Bir saat önce, Brkm :

Piyasayı uzun süredir takip ediyorum fakat sizler daha deneyimlisinizdir bu konularda aracın ederi nedir, en fazla ne kadar verilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ediz07
1 saat önce, Brkm :

fiyat cok yüksek 5 uste koy 3. nesil al. motion filan bulabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Brkm
Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

donanımdan biraz feragat edip impressive donanımlı araçlara bakabilirsiniz bence.

Bu kilometrelerdeki impressive donanım araçlara da yaklaşık aynı fiyatları yazıyorlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Eskiden Mazda araclar, 2.elde ayni kalitede ve donanimdaki araclardan %15 daha ucuzdular.  Simdi fiyatlar basabaş gidiyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...