Tarahumara

2016 Mazda 6 2.2 Dizel Wagon Testi

Bu konuda 45 ileti var
6 saat önce, Anilcanatan :

Adaptif Ön Aydınlatma Sistemi araçta var mı yok mu bilmiyordum virajlarda dönerken yolu baya  aydınlattı ama bu farların geniş açıyı aydınlatmasından mı yoksa bu özellik olduğundan mı onu bilmiyorum bilenler varsa söylerler zaten :)

Arkadaşların da dediği gibi direksiyon açısına göre dönmüyor farlar. İçerisindeki ledler açılıp kapanıyor sadece. Benim kullandığım 2.2 2016 SW da böyleydi. Hayırlı olsun aracınız. Torkun keyfini çıkarın. BMW 520d'den bir tık üstte olması lazım torkun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Tarahumara :

Arkadaşların da dediği gibi direksiyon açısına göre dönmüyor farlar. İçerisindeki ledler açılıp kapanıyor sadece. Benim kullandığım 2.2 2016 SW da böyleydi. Hayırlı olsun aracınız. Torkun keyfini çıkarın. BMW 520d'den bir tık üstte olması lazım torkun.

Ledlerin açılıp kapanma teknolojisine Audi ve diğer Alman lar Matrix demişler. ve alabilmek için 3100 Euro bedel ödemeniz gerekiyor. Böyle bir özellik 6 da standart. takdire şayan. Bu teknoloji adaptif farın bir tık üstü zaten.

Fotifoti ve İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Tarahumara :

Çok teşekkür ederim.

23 dakika önce, Mümin :

Ledlerin açılıp kapanma teknolojisine Audi ve diğer Alman lar Matrix demişler. ve alabilmek için 3100 Euro bedel ödemeniz gerekiyor. Böyle bir özellik 6 da standart. takdire şayan. Bu teknoloji adaptif farın bir tık üstü zaten.

Teknoloji gerçekten güzel ama adaptif far da olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17.07.2017 at 16:57, Tarahumara :

Stepne var mı diye bakmış mıydınız? Türkiye' deki araçlarda yokmuş orjinalinde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Stepne var mı diye bakmış mıydınız? Türkiye' deki araçlarda yokmuş orjinalinde.

Bakmadim ama 2 hafta sonra ingilterede olacagim. Arac bende olacak. Unutmazsam bakarim.
Anilcanatan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.