Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

eyildiz

Alınık 3.Nesil Mazda 3

Tavsiye Edilen Mesajlar

goodpasture
3 saat önce, 6ahmet1 :

fiyat ne düsünüyorsunuz?

72 bin ama tabi ki pazarlık payı mevcut..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erceylan

bende aracımı satmaya karar verdm.2 aracım var.vergisi kaskosu derken pekte kullanmadığımız mazda 3 2014  17.000 km power kıımızı HB.aracım satılıktır.fiyat 74.000 tl.dir.ilgilenen arkadaşlar .aracı 2014 kasım ayında haldız izmitten almıştık. 0532 3722917 ismet erceylan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Herkes aracını satmaya niyetliymiş de bu konu vesile olmuş anlaşılan :)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
robosapiens17

Merhaba, benim ilanım da vardı. Fiyatta yardımcı olurum. Şu anki kilometrem 22.000.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MayKi

Herkese hayırlı satışlar ama anlayamadığım niye bir anda herkes sözleşmiş gibi arabayı satmaya başladı :) 

Bende düşük km de power bakıyorum ama fiyatlar beni zorluyor, reflex satan olursa msj kutumu yeşillendirebilirler :) 

beyaz kırmızı ve lacivert renk tercih sebebidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
7 dakika önce, MayKi :

Herkese hayırlı satışlar ama anlayamadığım niye bir anda herkes sözleşmiş gibi arabayı satmaya başladı :) 

Bende düşük km de power bakıyorum ama fiyatlar beni zorluyor, reflex satan olursa msj kutumu yeşillendirebilirler :) 

beyaz kırmızı ve lacivert renk tercih sebebidir.

Bir adet var öyle bir araç , rengi tutmasada :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-mazda-3-skyactive-reflex-345799687/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
40 dakika önce, MayKi :

Hocam biraz daha düşük km'de olsa iyiydi benim için :) 

satılık olan 80 aracın 79'u bundan düşük :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6ahmet1

30 binde sense satıyorum en son 72 ye bırakacagım diyorum arayanlar 65 olurmu diyor. kufur etmemek elde degil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999

VW, nin Renault' un laneti bulaşmış...

Eeee Mete bey @arabalar öyle her hafta, her hafta, Mogan gölü senin, Elmadağ kayak merkezi benim, Beypazarı evleri onun

fink atarsanız ( denilircesi deyimler bölümü ile verdiğim söz aklımda, eve bir dönebilsem ) kilometre de yükselir, rakım da yükselir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
1 saat önce, arman-1999 :

Eeee Mete bey @arabalar öyle her hafta, her hafta, Mogan gölü senin, Elmadağ kayak merkezi benim, Beypazarı evleri onun

fink atarsanız ( denilircesi deyimler bölümü ile verdiğim söz aklımda, eve bir dönebilsem ) kilometre de yükselir, rakım da yükselir :)

Doğru dediniz @arman-1999 Kamil bey 

Elmayı yerken hart hart ... ... ... .... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999
2 saat önce, arman-1999 :

"rakım" yanlış yazılmış bir kelime olmayıp " Elmadağ " kayak merkezine atıfta bulunulmuştur.

elbette ki sözüm size değil Mete bey @arabalar

Yanlış anlaşılmalar o kadar çoğaldı ki mecburen açıklamada arkasından geliyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
Şimdi, arman-1999 :

"rakım" yanlış yazılmış bir kelime olmayıp " Elmadağ " kayak merkezine atıfta bulunulmuştur.

elbette ki sözüm size değil Mete bey @arabalar

Yanlış anlaşılmalar o kadar çoğaldı ki mecburen açıklamada arkasından geliyor :)

Yanlış anlamak, doğru anlamaktan kolay olduğundan olsa gerek @arman-1999 Kamil bey :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999
1 dakika önce, arabalar :

Yanlış anlamak, doğru anlamaktan kolay olduğundan olsa gerek @arman-1999 Kamil bey :)

hahahahahahahahah

doğru söze ne denir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.