Jump to content
kaan-kahraman

Bir Mazda 3'ün Yerini Hangi Araç Doldurur ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fotifoti
kesinlikle haklısınız. kapinızı açsanız beyaz BMW'ye çarpıyor. e BMW olsun  çamurdan olsuncu olmadığım için de kısa sürede kapattım muhabbeti. o zaman tok kapı sesli boşline golfçülerden farkımız kalmazdı:))
(bu arada bahsi geçen araçlar  tas gibi araçlar ama işin rengi türkiye'de çok değişti. thaf bir hal aldı. kimse alinmasin yanlış anlaşılma olmasın. kendi forumumuzda atıp tutuyoruz:)))

Elazığ'da zenginler bentley kullanıyor bunlar yüzünden [emoji1] kro arabası oldu artık net. Yakında apaçilerin eline düşerse şaşırmam :)

930921fe1946ad5cf58b8d996628764d.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Bu konuyu öksüz bıraktı @kaan-kahraman arkadaşımız. 

Mazda 3'ün yerini Bmw 1 doldurmuş.

Doldurmakla kalmamış, kendi yerini de Mercedes CLA doldurmuş. Daha doğrusu dolduramamış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Montimpex
Bir saat önce, İlhan :

Doldurmakla kalmamış, kendi yerini de Mercedes CLA doldurmuş. Daha doğrusu dolduramamış.

ahada buraya yazıyorum; bu arkadaş yine mazdaya dönecek :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
31.07.2017 at 09:43, İlhan :

Doldu mu ? Boşaldı mı ? Yoksa dolup boşaldı mı ?

Nedir son durum ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kaan-kahraman
31.07.2017 at 10:54, Montimpex :

ahada buraya yazıyorum; bu arkadaş yine mazdaya dönecek :)

İlhan bey dediğiniz gibi oldu sonunda Mazda’ya döndüm :) Cla dan sonra da Audi a3 sedan aldım dizel o aracı da beğendim ama donanım çok kötü full olmasına rağmen ne usb ne anahtarsız çalıştırma ne geri görüş ne hız sabitleme daha bir sürü şey eksik ama Bmw hep ayrı biryerde nihayi hedefim bmw 3.20i ama ondan önce Mazda 6 yı da denemek istiyorum ama satışı biraz ağır diye cesaret edemedim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao
20 saat önce, kaan-kahraman :

İlhan bey dediğiniz gibi oldu sonunda Mazda’ya döndüm :) Cla dan sonra da Audi a3 sedan aldım dizel o aracı da beğendim ama donanım çok kötü full olmasına rağmen ne usb ne anahtarsız çalıştırma ne geri görüş ne hız sabitleme daha bir sürü şey eksik ama Bmw hep ayrı biryerde nihayi hedefim bmw 3.20i ama ondan önce Mazda 6 yı da denemek istiyorum ama satışı biraz ağır diye cesaret edemedim 

Hosgeldiniz yeniden :)

CLA nasil diye sormak anlamsız geliyor aslında ama geri donus olduguna gore merak ettim, CLA nasıldı? :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
21 saat önce, kaan-kahraman :

Full donanımı yeniden yorumlayan Audi'ye buradan alkış :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet
6 saat önce, Fotifoti :

Full donanımı yeniden yorumlayan Audi'ye buradan alkış :clap:

Full donanım audi'de keyless go hariç hepsi var şekerim fotim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kaan-kahraman
22.04.2018 at 17:06, Holydao :

Hosgeldiniz yeniden :)

CLA nasil diye sormak anlamsız geliyor aslında ama geri donus olduguna gore merak ettim, CLA nasıldı? :tey:

Şöyle söyleyeyim nerde bi cla görsem hala hayran hayran bakarım bence piyasadaki en tarz araç görüntü olarak içi dışı tasarım harikası bence ama sürüşe gelince olay tam bir hayal kırıklığı dizeldi benim araç motor şanzıman uyumsuz hantal kararsız sürüş keyfi sıfır süspansiyon taş gibi rezalet    Arka koltuklarda yetişkin oturamaz kafası tavana değer. Olumlu olarak da yalıtım çok iyi camı kapatınca çıt yok donanım çok iyi ses sitemi çok iyi ekran full hd tabi yeni modeldi benimki yol tutuş süper bide son olarak Mercedes prestijini hiçbir araç vermiyor o da ayrı adı var yanı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.