Jump to content

Mazda 323 Almalı mıyım? 1.6 GLX 91-92 Model

TheTonkpo

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda alayım, kısa süreli bineyim satayım..Satarken kar edeyim, kolay elden çıkarayım cinsinden 2.el otomobil markası değil bir kere..Onu baştan söyleyeyim..

Ama bu demek değil ki..Mazda'nın 2.Eli yok..satılmıyor, değer kaybediyor...

Değil Mazda her marka model aracın bir alıcısı vardır muhakkak.

Doğru zaman, doğru fiyat, doğru bilgiler ve fotoğraflar eşliğinde her otomobil satılır..

Kimisini ilana verdiğin gün satarsın..Kimisini 3-5 gün..kimisini 1-2-3 hafta da satarsın..Birazda nasip kısmet ve şans işi bu..

2011'den bu güne forumdayım...Daha bu güne kadar aracını satamayan, yada satıp zarar eden Mazda kullanıcısı görmedim, duymadım.

Yine aynı keza parça bulamayanlada karşılaşmadım.,

Bütçe rakam konusuna gelirsek..Şu eder bu eder demem pek mümkün değil. Bunu belki 323 kullanıcıları söyleyebilirler. Ama bu devirde temiz, kazasız, boyasız, bakımları muntazam yapılmış araç bulmak çok zor. Hal böyleyken temiz olduğunu bildiğiniz bir otomobil bulmuşkende, Çok fazla ince hesap yapmanın mantıklı olmadığını düşünüyorum. 

Daha ucuza alıp, arından servisten, sanayiden çıkamamakta var bu işin sonunda..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, İlhan :

Mazda alayım, kısa süreli bineyim satayım..Satarken kar edeyim, kolay elden çıkarayım cinsinden 2.el otomobil markası değil bir kere..Onu baştan söyleyeyim..

Ama bu demek değil ki..Mazda'nın 2.Eli yok..satılmıyor, değer kaybediyor...

Değil Mazda her marka model aracın bir alıcısı vardır muhakkak.

Doğru zaman, doğru fiyat, doğru bilgiler ve fotoğraflar eşliğinde her otomobil satılır..

Kimisini ilana verdiğin gün satarsın..Kimisini 3-5 gün..kimisini 1-2-3 hafta da satarsın..Birazda nasip kısmet ve şans işi bu..

2011'den bu güne forumdayım...Daha bu güne kadar aracını satamayan, yada satıp zarar eden Mazda kullanıcısı görmedim, duymadım.

Yine aynı keza parça bulamayanlada karşılaşmadım.,

Bütçe rakam konusuna gelirsek..Şu eder bu eder demem pek mümkün değil. Bunu belki 323 kullanıcıları söyleyebilirler. Ama bu devirde temiz, kazasız, boyasız, bakımları muntazam yapılmış araç bulmak çok zor. Hal böyleyken temiz olduğunu bildiğiniz bir otomobil bulmuşkende, Çok fazla ince hesap yapmanın mantıklı olmadığını düşünüyorum. 

Daha ucuza alıp, arından servisten, sanayiden çıkamamakta var bu işin sonunda..

Anladım hocam. Aslında binici biriyim.Yeterki araç sevdiren bir araç olsun.Hemen bir kaç ay sonra yada 1 yıl sonra satarım gibi bir düşüncem olmadı.Uzun sure binebilirim.Fakat ev almayı planlıyorum ama yakın bir tarih olmayacağı çok kesin.O yuzden hemen satarım derdim bulunmuyor.Sadece aldığım fiyatın altında satılırsa çok uzulurum.Cunku aracı temız kullanıp temızleyen bakımını yapan biriyim.Pimpirikliyim açıkcası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeş araba bakımlı bir araç ise normal standart bakımların dışında tamir ile uğraşmazsın yerli arabalar ile kıyaslamanız bile anlamsız olacaktır. 

Ayrıca aracınız kapaklı far olduğundan mazda 323 HB modeli oluyor , benim aracın aynısı, sonuç olarak biniciysen hiç kaçırma al keyfini sür. Hem görüntü hem konfor ve kalite bakımından bir çok günümüz aracına bile 10 basar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, NoooFearrrr :

Kardeş araba bakımlı bir araç ise normal standart bakımların dışında tamir ile uğraşmazsın yerli arabalar ile kıyaslamanız bile anlamsız olacaktır. 

Ayrıca aracınız kapaklı far olduğundan mazda 323 HB modeli oluyor , benim aracın aynısı, sonuç olarak biniciysen hiç kaçırma al keyfini sür. Hem görüntü hem konfor ve kalite bakımından bir çok günümüz aracına bile 10 basar.

Açılır kapanır far olduğunu duyduğumda, tamda konuda seni etiketleyecektimki..His yapmış gibi geldin foruma ve konuya. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, NoooFearrrr :

16 saat önce, İlhan :

Açılır kapanır far olduğunu duyduğumda, tamda konuda seni etiketleyecektimki..His yapmış gibi geldin foruma ve konuya. :D

Tamamdır ozaman aracı alıyorum :) Emeğiniz büyük :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, NoooFearrrr :

Bir bakınayım dedim hemen gözüme çarptı, konu 323 hb olunca yazmak bir zevk benim için.:rolleyes:8)

Çok teşekkür ederim hocam :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica ederim kardeş bak benim youtube da tanıtım klibim var, mazda 323hb diye aratırsan önüne çıkacaktır orada kendi yorumum ve hayranlığımla kendi aracımı anlatmışım izlemeni öneriyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, NoooFearrrr :

Rica ederim kardeş bak benim youtube da tanıtım klibim var, mazda 323hb diye aratırsan önüne çıkacaktır orada kendi yorumum ve hayranlığımla kendi aracımı anlatmışım izlemeni öneriyorum.

en uygun zamanda izleeceğimO0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...