Jump to content

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Pendik'te yıllarca arabamı parkettim, IDO'yla Bursa gidip gelirken IDO'ya bir de park parası ödememek için. Sokakları böyle dardır. Solda carpılan kişi 2 araç arasında kalıp ezilebilirdi de, hafif darbe ile atlatmış ancak bu sefer carpan kişiye saldırıyor. Büyük ihtimalle araç üstüne sürdüğü için öyle yaptı. Ancak sürücü karşıdan gelen araca carpmamak için öyle yaptı tabi ki. Asıl ilginç olan bir pickup'ın gelip arkasındaki sopaların kavgada kullanılması. Sokaklar pimi cekilmeye hazır bomba gibi. Bu arada dikkat eden oldu musokakta kaldırım yok. Bu sorun, Bursa'nın en pahalı semtlerinde de var tanesi 500.000TL lik dairelerin bulunduğu ancak her iki yanında kaldırım olmayan sokaklar var, bir keresinde yayan olarak yürüyordum, araçlardan kaçmak için sokak boyunca koşmuştum, Mirkelam gibi .)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Volvo vs. Doğan kazası için "bir Doğan vak'ası" daha diyebiliriz..

Ancak Pendik'teki kaza! yı ben şüpheli buldum. Çarpılan adamın çarpılmadan önceki duruşundan ve arkadaki pick up ın olaya dalışından sanki husumetli iki grubun mevzusu olmuş gibi duruyor.. Ya da ben iyice paranoyak oldum :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Servet :

Tatile çık iyisimi :)

Tatildeyim zaten, işe mi dönsemki :P

2 saat önce, revivo73 :

Darbe seni öyle paranoyak düşündürmüş olabilir mi? Yanlış anlama aracın Volvo'dan aldığı darbe yani .)

Biri darbe mi dedi.. Heh tamam Doğan'ın darbesi :D

Yahu bir tek ben mi böyle düşünüyorum, yok mu şu kazada bir acayiplik, kaza değil sanki cinayete teşebbüs..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah muhafaza bu şahinlerden doğanlardan, dün bende fren lambaları yanmayan arkasında hacı yazan bir murat124 e arkadan bindiriyordum , düm düz giderken durdu sebepsiz etrafına baktı, içi çoluk çocuk arabanın acırmısın kızarmısın adama, haydarı asıl bu tehlikeli araç kullananlar hak ediyor, polisin bunlara özel muamale yapması lazım ki bıraksınlar bu işleri adam akıllı araç kullansınlar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu sabah Almanya'da 3 ve 10 yaşlarında iki cocugu ve karısı ile tatil yolculuğuna cıkan 47 yaşındaki baba Audi A7 ile düz otobanda giderken tıra arkadan captı ve ailesinin gözü önünde hayatını kaybetti. Karısı ve cocukları hayati tehlike içermeyen yara ile atlattılar. Arka koltuktaki cocukları cıkarmak için kurtarma ekipleri tavanı yerinden söktü. Arabanın son hali.

3,c=0,h=554.bild.jpg

Haber linki (almanca) http://www.bild.de/regional/hamburg/unfaelle/vater-sirbt-vor-den-augen-seiner-familie-47061682.bild.html

Not: Forumda kaza haberleri gibi bir konu başlığı var mı? Moderatör arkadaşlardan gelecek tavsiyeye göre bu tür haberleri öyle bir başlık altında paylaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Mehmet Özdemir :

@revivo73 buradan devam edebiliriz.

.) Son 2-3 aydır işim gereği almanca kullanmaya başladığım için 10 sene aradan sonra alman basınını takip etmeye başladım nitekim sonra bu kaza haberleri dikkatimi cekmeye başladı. Birçok seyin normal veya daha iyi olduğunu düşündüğümüz o ülkede bile acayip kazalar oluyor. Paylaşmadığım daha bir yığın kaza haberi var. Galiba o kadar üst üste kaza haberi görünce, forumda kaza haberleri başlığının olup olmadığını dahi hatırlayamadım yani biliyorum forumda var öyle başlık ancak yerini linkini falan hatırlayamadım. Paylaşmadığım kazalardan bir tanesini daha ileteyim; aklımın neden böyle karıştığını açıklar gibi:

FFBD0D556F695FA9F47A728477C7ACCE.jpg
F363EA8CC08334D50F0A50AA2620C748.jpg

Bu da 4 gün önce Almanya'da bir tünel (Gotthard Tüneli) girişinde feci bir kaza. Audi A2 arkadan gelen 40 tonluk tır ve önündeki kamyon ile arada sıkışarak içindeki anne baba ve iki cocuğu ölmüş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Zaggy :

https://vimeo.com/176852269
Yer Güney Kore, önündeki trafik sıkışıklığını farketmeyen otobüs şoförü 5 araca çarpıyor. 4 kişi yaşamını yitirmiş.

Dikkat edilirse otobüs tünel girişinde yavaşlamış araçların üzerine hız kesmeden aynı hızda geliyor. Gerçi trafik sıkışıklıklarına alışmış ülkemde böyle kazalar olmuyor ancak bu kazaları gördükten sonra tünel girişlerinde gözüm tamamen dikizde olur artık.

Ve başka bir kaza haberi, Almanya'da dün sabah Renault Twingo'su ile otobanda giden 22 yaşındaki sürücü karşı şeritten gelen bir kamyonun kasasında bulunan 2-3 kg ağırlığında metal plaka rüzgarla yerinden uçarak Twingo'nun ön camından girerek sürücünün boynuna geldi. Hakimiyeti kaybeden sürücü yol ortasındaki bariyerlere carparak durdu, olay yerinde can verdi, araçtaki diger 3 kişi kazayı hafif yaralanma ile atlattı. Polis görgü tanıkları bulmaya çalışıyor.

760146054.jpg

Haber linki: http://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/autobahnen/metallplatte-toetet-autofahrer-auf-a31-47062844.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

NK Maribor takımında oynayan Slovenyalı futbolcu Zoran Baljak antrenman sonrası kullandığı Renault Megane Hatchback ile kaza yaptı. Zoran Baljak ve yolcu koltuğundaki Damjan Marjanovic öldü, arka koltuktaki futbolcular Ljubomir Moravac ve Ziga Lipuscek kazayı yaralanarak atlattı.

2,w=650,c=0.bild.jpg

Haber linki (almanca) http://www.bild.de/sport/fussball/nk-maribor/spieler-sterben-bei-autounfall-47137728.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renault için ne kadar geçerlidir bilmem fakat Peugeot-Citroen grubunda özellikle C sınıfı araçlarda 4-5 kişi olduğunda düz yolda 100km yukarısı hızlarda yol tutuşu ciddi oranda azaldığı söyleniyor. Yandan esen bir rüzgar bile sürpriz sekilde savurabiliyormuş aracı. Peugeot-Citroen aldıktan sonra o durumu yaşayanlar, yakıt tasarrufu, şekil falan bakmaksızın hemen satıyormuş aracı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...