Jump to content

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

dün istanbul'da çekilmiş bir foto. aşırı helal bir parayla alınmış bu otomobil [emoji3]

DFwlEEHW0AA7-Mg.jpg.63527382782b313b07408364bb94c1c6.jpg

Şu musibetler kimseyi düşündürüyor mu, yoksa küresel ısınma deyip geçiyorlar mi merak ediyorum :(
Atmosfer basıncı hayattan soğuttu beni abi, bildiğin gibi değil [emoji3] 

Biri şu çocuğa atmosfer basıncı versin. Kargoyu ben öderim [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, Fotifoti :

Şu musibetler kimseyi düşündürüyor mu, yoksa küresel ısınma deyip geçiyorlar mi merak ediyorum :(
Biri şu çocuğa atmosfer basıncı versin. Kargoyu ben öderim emoji1.png

Bir vag cı olarak teessüf ederim foticim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Almanya Baden-Württemberg eyaletinde dün öğleden sonra 26 tonluk çöp kamyonu teknik bir arıza sonucu kontrol dışı hızlanmaya başladı.Panik olan sürücünün direksiyonu aniden kırması sonucu yanında gitmekte olan VW Golf'ün üzerine devrildi. Korkunç kazada Golf içindeki 5 kişi öldü. Kazaya yol açan arızanın neden kaynaklandığı araştırılıyor.

3.bild.jpg

Haber link: http://www.bild.de/news/inland/verkehrsunfall/mein-gott-so-schnell-kann-alles-vorbei-sein-52836632.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TEM'de feci kaza: 4 ölü 1 yaralı

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hafif ticari araç TIR'a arkadan çarptı 4 kişi öldü 1 kişi ise yaralandı.

TEM'de feci kaza: 4 ölü 1 yaralı

İHA

TEM'de feci kaza. Edinilen bilgilere göre kaza TEM otoyolu İstanbul istikameti Maşukiye mevkiinde meydana geldi. 81 EB 650 plakalı tır balataları yandığı için yol kenarında durdu.

Bunu gören 42 EDH 88 plakalı TIR yardım için arkadaşının yanına durdu. Balataları söndürmek için olay yerine itfaiye ekipleri çağırıldı. Bu esnada iddialara göre süratle gelen 06 DN 8355 plakalı hafif ticari araç 42 EDH 88 plakalı TIR’a arkadan çarptı.

Araçtan bulunan Muhsin Sayıcı, Şehri Yazgan, Ayşe Sayıcı, Sündüs Sayıcı kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Satiye Yarıcı ise yaralı olarak kurtuldu.  Ekiplerin çalışmaları sürüyor.

http://www.milliyet.com.tr/tem-de-feci-kaza-4-olu-1-yarali-gundem-2502351/

Sabah Kurtköye geliyordum belki kazadan yarım saat 45 dakika sonra oradaydım :( ya kardeşim ne acelen var emniyet şeridinden gidiyorsun TIR durmuş orada şimdi TIR sürücüsü vicdan azabını düşünebiliyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, Oziyal :
Sabah Kurtköye geliyordum belki kazadan yarım saat 45 dakika sonra oradaydım :( ya kardeşim ne acelen var emniyet şeridinden gidiyorsun TIR durmuş orada şimdi TIR sürücüsü vicdan azabını düşünebiliyor musunuz?

Korkunç bir kaza. TIR şöförleri tamamen zorunlu olarak emniyet şeridinde durmuş. Yapacak birşey yok.

Almanya Karlsruhe 'de trafik sıkışması sonucu sağ şeritte duran yük kamyonuna arkadan frensiz bindiren Mercedes Sprinter 'ın 53 yaşındaki sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.

9dBo9Q.jpg

http://www.focus.de/regional/videos/unfall-bei-karlsruhe-zu-spaet-gebremst-auffahrunfall-endet-mit-tod-eines-53-jaehrigen_id_7472223.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Of of yanlız Scooter 'la gidenler cok şanslı cunku o motor üstlerine de gelebilirdi belki öldürmezdi fakat pis yaralardı. Cok benzer kazayı motosikleti aldığım ilk sene ben de yaptım, tali yoldan aniden cıkan bir küçük kamyonet yüzüden panik yapıp ön frene asıldım ve gidon aniden sola döndü ve motor beni rodeodaki boga gibi üzerinden fırlattı. birkaç metre öteye düştüm ve kasksız ve metal güneş gözlüğü takmıştım, yere düştüğümde gözlüğün metal cercevesi kaşımı yardı ! O halimle hemen kalkıp önce kamyonete ulu orta yağdırdım sonra motosikletimi yerden kaldırıp hastanenin yolunu tuttum : ) Fakat sonradan motor kullanmayı öğrenince kamyoney şöförünün o kadar hatalı olmadığını da anladım, sadece ben fren yapmayı bilmeyen acemiydim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konuda bizimkilerin de bilimsel çalışmaları var. Kazalardaki hata oranlarını belirlemede sistematik ve bilimsel bir yaklaşım ortaya koyabilmek için. Hatta adli tıp araştırmalarında bile fikir sahibi olabilmek için kullanılabileceğinden söz ediliyor.

Yilmaz.png?format=500w

A. Yilmaz (Cukurova University, Department of Automotive Engineering), C. Aci (Mersin University, Department of Computer Engineering), K. Aydin (Cukurova University, Chair of Department of Automotive Engineering)

Alıntı : http://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/15389588.2015.1122760

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.Ağu.2017 Almanya Frankfurtta sağ şeritten giden tır, sol şeritteki KIA Ceed 'in üzerine kırdı. Sol bariyerle tır arasında kalan KIA Ceed ortadan ikiye ayrıldı ve içindeki 38 yaşındaki bayan sürücü hayatını kaybetti.

2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

http://www.bild.de/regional/frankfurt/unfaelle-mit-todesfolge/laster-reisst-kia-in-zwei-stuecke-52989672.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

rust4861.jpg

VW EOS Cabrio otomobil bir yük kamyonu ile kazaya karıştı,sürücü dahil 4 kişi yanarak öldü. Otomobilden fırlayan 18 yaşındaki kız ağır yaralandı, hastanedeki müdahele sonrası ölüm tehlikesini atlattı. Kaza sebebi tam olarak bilinmiyor. Sürücünün kanında alkol bulgusuna rastlanmadı.

http://www.focus.de/regional/koeln/koeln-so-geht-es-der-18-jaehrigen-nach-dem-horror-crash-auf-der-a4_id_7524343.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Revivo73 :

rust4861.jpg

VW EOS Cabrio otomobil bir yük kamyonu ile kazaya karıştı,sürücü dahil 4 kişi yanarak öldü. Otomobilden fırlayan 18 yaşındaki kız ağır yaralandı, hastanedeki müdahele sonrası ölüm tehlikesini atlattı. Kaza sebebi tam olarak bilinmiyor. Sürücünün kanında alkol bulgusuna rastlanmadı.

http://www.focus.de/regional/koeln/koeln-so-geht-es-der-18-jaehrigen-nach-dem-horror-crash-auf-der-a4_id_7524343.html

Bu kazaları görünce araç kullanırken bir nevi bilinçli bir şekilde intihara teşebbüs esiyormuşuz gibi geliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Almanya A94 karayolunda birçok aracı sollayarak geçen Ferrari sol şeritte 2 tır ile karşılaştı aniden sağa kırdı ve yan bariyerlere çarptı. Ferrari önce iki parçaya ayrıldı, sonra birçok parçaya ayrılarak darmadağın oldu. Fırlayan parçalar diğer araçlara zarar verdi. 34 yaşındaki sürücüsü olay yerinde öldü.

2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

Lİnk: http://www.bild.de/regional/muenchen/ferrari/ferrari-zerschellt-toeging-53145326.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Almanya'da ardı ardına Ferrari'ler perte çıkıyor! Bugün (Pazar) Niedersachsen eyaletinde ufak bir kazaya sebebiyet veren Ferrari sürücüsü polisi görünce kaçmaya başladı ve birkaç dakika sonra kontrolü kaybederek şarampole doğru takla attı ve 670PS'lik Ferrari pert oldu. Sürücüsü hastaneye kaldırıldı. iki kazada da Ferrari sürücüsü dışında kimse yaralanmadı . Yorumlar arasında 'kanında az da olsa alkole rastlanırsa sigorta oluşan masrafı ödemez' şeklinde yorumlar var.

ff69613d-3e60-4591-8aba-002838fbce46.jpg

www.focus.de/regional/niedersachsen/schwerer-unfall-in-niedersachsen-ferrari-fahrer-flieht-vor-polizei-und-verunglueckt-schwer_id_7574316.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tali yola sapmak isteyen Ford Fiesta karşıdan gelen BMW 1'i görmedi, Fiesta BMW tarafından yandan çarpıldı ve takla atarak şarampole yuvarlandı içindeki 3 kadın öldü. BMW sürücüsü ağır yaralandı.

3,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

http://www.bild.de/regional/leipzig/verkehrsunfall/drei-tote-bei-kreuzungs-crash-53204722.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araçlarımız ne kadar güvenli olursa olsun.. Yüksek hız facia getirir. SubaruClubTR araçlarından birisi, çok feci bir kaza geçirdi. En son haberde 4 kişi vefat ettiği söyleniliyordu. Allah Rahmet Eylesin...

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, araba

Görüntünün olası içeriği: gece ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: araba

Otomatik alternatif metin yok.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, araba ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: araba ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: araba ve açık hava

Antalya’da sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 4 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Gazi Bulvarı üzerinde sürücüsü belirlenemeyen 06 HP 350 plakalı araç, karşı şeride geçerek Kemer ilçesinde aldığı 4 Kazakistanlı turisti havalimanına götürmek için yola çıkan Nurettin Şekerci idaresindeki ticari taksi ile çarpıştı. Kazada plakası ve sürücüsü belirlenemeyen araçta bulunan Ali Gazi, Ali Güzelce, İsmet Pehlivan ile ticari taksi şoförü Şekerci hayatını kaybetti. 4'ü turist 5 kişi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE KATILACAKTI

Ticari taksi şoförü Şekerci'nin ise turistleri havalimanına bıraktıktan sonra Kayseri'de bugün akşam gerçekleştirilecek oğlunun düğününe katılmak için yola çıkacağı öğrenildi.

SÜRÜCÜLERİN İSİMLERİ BELİRLENDİ

Antalya'da Kepez İlçesi Gazi Bulvarı Düden Kavşağı'nda 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında sürücülerin kimlikleri belirlendi. Kazada ölen 06 HP 350 plakalı otomobilin sürücüsünün İsmet Pehlivan, 07 T 2789 plakalı taksinin şoförünün ise Nurettin Şekerci olduğu tespit edildi. Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'ndaki incelemeden sonra sürücüler Pehlivan ve Şekerci ile ölen Ali Gazi ve Tayfur Dikmen'in cenazeleri toprağa verilmek üzere yakınları tarafından morgdan alındı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, İlhan :

Araçlarımız ne kadar güvenli olursa olsun.. Yüksek hız facia getirir. SubaruClubTR araçlarından birisi, çok feci bir kaza geçirdi. En son haberde 4 kişi vefat ettiği söyleniliyordu. Allah Rahmet Eylesin...

Antalya’da sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 4 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Gazi Bulvarı üzerinde sürücüsü belirlenemeyen 06 HP 350 plakalı araç, karşı şeride geçerek Kemer ilçesinde aldığı 4 Kazakistanlı turisti havalimanına götürmek için yola çıkan Nurettin Şekerci idaresindeki ticari taksi ile çarpıştı. Kazada plakası ve sürücüsü belirlenemeyen araçta bulunan Ali Gazi, Ali Güzelce, İsmet Pehlivan ile ticari taksi şoförü Şekerci hayatını kaybetti. 4'ü turist 5 kişi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE KATILACAKTI

Ticari taksi şoförü Şekerci'nin ise turistleri havalimanına bıraktıktan sonra Kayseri'de bugün akşam gerçekleştirilecek oğlunun düğününe katılmak için yola çıkacağı öğrenildi.

SÜRÜCÜLERİN İSİMLERİ BELİRLENDİ

Antalya'da Kepez İlçesi Gazi Bulvarı Düden Kavşağı'nda 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında sürücülerin kimlikleri belirlendi. Kazada ölen 06 HP 350 plakalı otomobilin sürücüsünün İsmet Pehlivan, 07 T 2789 plakalı taksinin şoförünün ise Nurettin Şekerci olduğu tespit edildi. Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'ndaki incelemeden sonra sürücüler Pehlivan ve Şekerci ile ölen Ali Gazi ve Tayfur Dikmen'in cenazeleri toprağa verilmek üzere yakınları tarafından morgdan alındı.

Allah tümüne rahmet etsin. Aşırı hızın bahanesi olamaz işte yandı ocaklar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...