Jump to content
Mücahit

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

doganayomer

Bu videodakiler de birebir benim araç kameramdan, kurbağa sesi= küfür :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
2 dakika önce, doganayomer :

Kurbağanın bir derdi var galiba. Habire bağırıyor :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Kurbağa sıkıldı artık:) daha çok olay varda kameranın döngüsel kaydında silinip gitti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
4 dakika önce, doganayomer :

Ekteki foto da benim kameradan. Çift gidiş geliş yolsa ters şeritten geliyor. O gün havam yerinde olsa soldan kaptırıp gitsem turşu olacaktık.

Untitled-1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer
Bir saat önce, Lupara :

Ekteki foto da benim kameradan. Çift gidiş geliş yolsa ters şeritten geliyor. O gün havam yerinde olsa soldan kaptırıp gitsem turşu olacaktık.

Untitled-1.jpg

İnsanların akıl sağlığından şüphelerim vardı artık eminim bu ne çılgınlıktır, hadi o anda kamyon veya tır gelse ne yapacaktı kendisi ölsün sorun değil başkalarının da canını yakacak, pasif sürüş yapacağız diye iyice kendimizden geçtik.millete bulaşma, onların hatasını telafi et insan cinnet noktasına yaklaşıyor. Bununla geçmiş olsun yaşayacak günlerimiz varmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

kurbağaya çok iş düşüyor demek ki ankara'da. oldukça dikkatlisin hocam, tebrikler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

geçen yaz incek bulvarı üzerinde atlattığımız kaza ve sonuna geçen pazar günü eklenen yine atlattığımız kaza, bana yeşil ışık yandığı halde arkadaş yeşilde geçtiğini iddia etti :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Bu arkadaşta sağdan geçmek için öndeki aracı sıkıştırıp emniyet şeridine iten bir sürücü. Sıkıştıranın bilmediği siyah passat, accord ve ben grup halinde geziye giden bir 10 kişilik insan topluluğuyduk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...