Jump to content
Burak

Mazda Teknik Dökümanlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Erhan Duran

arkadaşlar 94 model mazda 323 sedanın boyutlarını bilen varmı,interneti karıştırdım,tam olarak bulamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Erhan Duran

internette teknik verilerde motor özelliklerinden bahsediyor ama boyutlarını bulamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Erhan Duran

teşekkür ediyorum,iyi akşamlar uyumsuzelement...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

teşekkür ediyorum,iyi akşamlar uyumsuzelement...

rica ederim 323 sedan olarak arattım umarım farklı bişi çıkmaz pek incelemedim dogrusu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Erhan Duran

zaten bende ondan bulamadım,mazda 323 diye giriyorum,başka başka şeyler çıkıyor karşıma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Erhan Duran

teşekkürler berkobal...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eczem

arkadaşlar 94 model mazda 323 sedanın boyutlarını bilen varmı,interneti karıştırdım,tam olarak bulamadım.

Sedan için

Uzunluk : 4215

Genişlik : 1675

Yükseklik : 1375

Dingil Uzunluğu : 2500

Dingil Genişliği

Ön : 1430

Arka : 1435

Kendi orjinal kataloğundan bakıp yazdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

faydalı olduysa ne mutlu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Erhan Duran

daha tam olarak bakamadım ama eczem arkadaşda kitapçık varmış,sağolsun açık bir şekilde verdi ölçülerini,hepinize teşekkürler,iyi akşamlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kakaolukek

1990 protege 323, 3  door aut araçla ilgili rapidshare içerikli deteyları açamamaktayım.. başka bir şekilde bilgi edinebilirmiyim? dahası far yanı sağ sinyali ve cam kenarı dış rüzgarlıkları (sag, sol) gerekmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mehmetcevik

öncam direk üstü rüzgarlıkları (plastik)

323 HB lerin genel sorunu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
omer_yildir

Mazda fabrika programı temin ettim. Parça kodu, parça resimleri, hangi marka parçaların kullanıldığı 'mesela keçeler nsk', ihtiyacınız olursa  açık resimlerle foruma ekleyebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hasancalp

Mazda fabrika programı temin ettim. Parça kodu, parça resimleri, hangi marka parçaların kullanıldığı 'mesela keçeler nsk', ihtiyacınız olursa  açık resimlerle foruma ekleyebilirim.

ömer bana gönderme şansın var mı ?    hasancalp@gmail.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

Mazda fabrika programı temin ettim. Parça kodu, parça resimleri, hangi marka parçaların kullanıldığı 'mesela keçeler nsk', ihtiyacınız olursa  açık resimlerle foruma ekleyebilirim.

paylaşma imkanın olursa mutlu oluruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
omer_yildir

Arkadaşlar program 2 cd den oluşuyor, Kopyalamayı hiç denemedim, Yarın deneyip kopyalanan cdleri baka pc de kurup yazarım. Ona göre isteyen olursa kargo ile ulaştırırm. :) Ya da direk image dosyası alabilirsem rapid e ekleyebilirim. deneyeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...