Jump to content
Burak

Mazda Teknik Dökümanlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

berkobal

tamam haberlerini bekliyoruz :) hangi modeller mevcut programda eskiler varmı yoksa sadece 3,6,rx-8 filan mı var ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
omer_yildir

1985-2006 arası tüm modeller mevcut. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

güzel :) sen kopyaları çalıştırırsan buraya haber ver yine bende ankaradayım yanına uğrarım kargoya gerek kalmaz :) boş cdlerimle gelirim kapına :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eczem

eklerseniz süper olur valla kolay gelsin  :) :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
omer_yildir

Cd lerden image aldım, Upload edecek site bulamadım, 500 mb civarında tutuyor. Upload siteleri 250 mb den fazla kabul etmiyor. Araştırıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
omer_yildir

Valla beceremedim. İsteyen arkadaşlar özel mesaj atıp adreslerini ve isimlerini yazarlarsa hafta içi kargolarım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sskirici

Valla beceremedim. İsteyen arkadaşlar özel mesaj atıp adreslerini ve isimlerini yazarlarsa hafta içi kargolarım :)

kardes sana zahmet mail atarsan daha guzel olur gıbı ılerde cok lazım olabılır bulunsun derım elımızde    sskirici@hotmail.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mursel_Balci

Arkadaşlar daha önce verildimi bilmiyorum.

http://www.mazdabg.com/ftp-uploads/ bu linkte bayağı detaylı kullanım ve tamir kılavuzları var. ben daha önceki araştırmalarımda hep rusça dökümanlar bulmuştum burda ingilizcelerde mevcut.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mesut Anılgan

98 mazda B 2500 Uf modelin kitabını bulamıyorum , 6 aydır her yere başvurdum , sonuç alamadım , yardımcı olabilecek var mı acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...