Jump to content

Trafik Sigortasında Tavan Fiyat 330 Lira

Mümin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İkinci araç olarak aldığım brodwaya iki gun once poliçe yaptırdım. 830 tl çık bayıldım.İyiki düzenleme olmuş! Yoksa bin tl den assa fiyat alamazdik herhalde.Not: daha önce kazam yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende cuma günü 21.04.2017 de 2011 mazda 3 aracima hem kasko hem sigorta yaptirdim. Kasko 1800TL Trafik 830TL... Kendi üstüme ilk araç o yuzden boyle yuksek fiyatlar.. Ayrica indirimden faydalanmisim yoksa 1200 den asagi sigorta yaptiramazmisim, yapan kisi oyle dedi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkinci araç olarak aldığım brodwaya iki gun once poliçe yaptırdım. 830 tl çık bayıldım.İyiki düzenleme olmuş! Yoksa bin tl den assa fiyat alamazdik herhalde.Not: daha önce kazam yok.

Araba kaç para ki yav [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende onu diyorum 5 liraya sigorta bir lira [emoji4]... Madem yapamıyorsun zorunluluğu kaldir [emoji4]).

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karşı taraf için sigorta bu galiba [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi trafik sigorta fiyatlarını 1.basamaktan 7. basamağa kadar indirimleri (hasarsızlık) tek fiyat haline getirdiler ve bazı sigorta firmaları 12 nisan öncesi kk taksit yapr iken şimdi o taksitleride kapadılar (tek çekim) 

ben kendi aracımın trafik sigortasını nisan 11'de yaptım nisan 12'de fiyatlar düştü :tey:iptalde edemedim iadede alamadım , 17 nisanda annemin aracına trafik yaptık 450tl :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O fiyatların altında sigorta yok zaten üstadım. 12 Nisan'da yaptirsanizda birşey fark etmeyecektir.

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence başlığın değişmesi gerek. Yada sonuna ünlem gibi bir noktalama işareti konmalı ki daha gerçekçi  dursun!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
8 dakika önce, Navim :

Hala şu asılsız başlık duruyor!!! 

Aynen öyle. 

En üst seviye hasarsız lık indirimim var ve bu sene 444 TL çıktı 2010 mazda 3 üm için 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...