Jump to content

3. stop lambasına istediğiniz yazı

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok güzel ya, isterdim bi tane.

Şöyle yazcak ''Baba; yorgun''  :D

"bıdı bıdı yok, alın teri" yazardım ben ama bunun için spoiler ın içine boydan boya led gömmek lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben getirticektim bundan fakat servisesordum 3ncu stopu komple bagajdan sokuosun yanı aldıgınız cın malı oturmazsa ordan ıcerı suyu alıosunuz :) hıc gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben getirticektim bundan fakat servisesordum 3ncu stopu komple bagajdan sokuosun yanı aldıgınız cın malı oturmazsa ordan ıcerı suyu alıosunuz :) hıc gerek yok :)

bence o sadece yapıştırma :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapıştırmada o yapıstırmayı onun ıcıne takıcaksınız dıstan yapıstırmıosunuz :) kucuk bı yapıstırma ıcın bagajı acmanın anlamı varmı  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapıştırmada o yapıstırmayı onun ıcıne takıcaksınız dıstan yapıstırmıosunuz :) kucuk bı yapıstırma ıcın bagajı acmanın anlamı varmı  :)

İçine mi ? İlginç.. O zaman benim kotukları sökmem lazım 3. stopa takabilmem için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İçine mi ? İlginç.. O zaman benim kotukları sökmem lazım 3. stopa takabilmem için :)

bi dısına sticker yapısıcaksa gider cıkarttırırm kalıbı beklmeye degmez :)

disi kesim kalıp o yapıstırma falan deıl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bi dısına sticker yapısıcaksa gider cıkarttırırm kalıbı beklmeye degmez :)

disi kesim kalıp o yapıstırma falan deıl

decal diyor sticker tarzı bişi deilmi bu decal,taşıyıcı bantlı olanlardan
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

decal diyor sticker tarzı bişi deilmi bu decal,taşıyıcı bantlı olanlardan

aynen olee bıraz daha sert bı madde e etıket gıbı falan deıl galıba ama bence hıc gerek yok zaten bısuru yazı var arkada :)

gecen polıs ceza yazmıs park halındeyken,ceza tutanagında aracın markasını sole yazmıs abımız

mazda3 aksela  :)

bıde oraya yazı koyarsakk ızle cumbusu :) egıtım sart

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

aynen olee bıraz daha sert bı madde e etıket gıbı falan deıl galıba ama bence hıc gerek yok zaten bısuru yazı var arkada :)

gecen polıs ceza yazmıs park halındeyken,ceza tutanagında aracın markasını sole yazmıs abımız

mazda3 aksela  :)

bıde oraya yazı koyarsakk ızle cumbusu :) egıtım sart

benimkine mazda3 aksela uyumsuzelement yazar o zaman ben oraya uyumsuz yazdırmayı düşünüyodum :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...