Jump to content
Weya

Mazda'da 0 Faiz 48 Ay Vade Dedikodusu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Weya    153
Weya

Mazda önümüzdeki aylar içerisinde stok dahilinde 0 faiz ve 48 ay vade yapacak şeklinde bir dedikodu ile karşılaştım. Bu taze dedikoduyu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

@Weya Said Abi beni mi deniyorsun yoksa essah mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Weya    153
Weya
2 dakika önce, Mümin :

@Weya Said Abi beni mi deniyorsun yoksa essah mı ?

:D  sen leona bakım yaptırdın. görmemezlikten gel bu konuyu. İçine oturur şimdi  ;) 

Mazda Türkiye'nin resmi facebook sayfasında servis kampanyası ile ilgili duyurusunda Tuğrul Kahraman diye bir vatandaş bu şekilde bir yorumlama yapmış. Bu beyefendinin sayfasını incelediğimde Mazda Haldız ile bir bağlantısı gözüküyor. Ancak detay yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin
10 dakika önce, Weya :

:D  sen leona bakım yaptırdın. görmemezlikten gel bu konuyu. İçine oturur şimdi  ;) 

Mazda Türkiye'nin resmi facebook sayfasında servis kampanyası ile ilgili duyurusunda Tuğrul Kahraman diye bir vatandaş bu şekilde bir yorumlama yapmış. Bu beyefendinin sayfasını incelediğimde Mazda Haldız ile bir bağlantısı gözüküyor. Ancak detay yok

680 Lira Mazda 3 Power için feda olsun. Ne olur ki ?

0 faiz olabilir belki ama 12 ay 20000 TL gibi değerlerle sınırlandırırlar bence. 2015 te Garanti Bankasıyla böyle birlikte böyle bir kampanyaları olmuştu.

48 ay 48000 TL gibi bir kampanyası olsa dadından yenmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3
2 saat önce, Mümin :

680 Lira Mazda 3 Power için feda olsun. Ne olur ki ?

0 faiz olabilir belki ama 12 ay 20000 TL gibi değerlerle sınırlandırırlar bence. 2015 te Garanti Bankasıyla böyle birlikte böyle bir kampanyaları olmuştu.

48 ay 48000 TL gibi bir kampanyası olsa dadından yenmez.

keşke olsa öyle bir şey olursa etraf Mazda'dan geçilmez.O0 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

Aç Tavuk gibi hissettim kendimi birden :-

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.530
Mehmet Özdemir

48 ay olacak bir de 0 faiz :) kotamız var diyen bir marka için çok ütopik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

5 dk sonra anasayfa haberimize bekliyorum hepinizi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.