Jump to content
robosapiens17

Mazda CX-4

Tavsiye Edilen Mesajlar

robosapiens17    154
robosapiens17

Bu teknoloji zamanın hızını geride bırakacak gibi. CX-4 de çıkmış. Yeni gördüm. Gerçi CX-5 temelinde inşa edilmiş ama...

http://www.otohaber.com.tr/galeri/otomobil/mazda-cx4-pekinde-sahneye-cikti/6

ve videosu:

Ayrıca bir de bu mevcut. Ablamız anlatmış. Fakat bende maalesef anlama sorunu var biraz bu dili:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3

Anlaşıldı mazda CX serisini 10 a tamamlayacak :rolleyes:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony    68
Limpony

Tam Türkiye lik araç 1.5 motor la getir fiyatini 120 bin yap ekmek peynir gibi sat [emoji16]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.813
Burak
9 saat önce, Limpony :

Tam Türkiye lik araç 1.5 motor la getir fiyatini 120 bin yap ekmek peynir gibi sat emoji16.png

Bizdeki Alman hastalığı olduktan sonra peynir ekmek gibi ancak Alman arabaları satar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3
30.04.2017 at 22:44, Burak :

Bizdeki Alman hastalığı olduktan sonra peynir ekmek gibi ancak Alman arabaları satar :)

Evet abi sana katılıyorum. Alman olsun da varsın 1 kasa 4 teker olsun yeter millete. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao    323
Holydao
Evet abi sana katılıyorum. Alman olsun da varsın 1 kasa 4 teker olsun yeter millete. 

4 teker çok, 3 bile yeter [emoji23]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3
4 saat önce, Holydao :

4 teker çok, 3 bile yeter emoji23.png

Haklısın logoyu bile parasını peşin alıp 6 ay sıra verseler yine alır bu millet 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.