Jump to content

Beyaz-Mavi iç gösterge ışıklandırması

Guest budu06
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• Superas

3

• lawyer

2

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

kargo ücreti mühım deil zaten benım çalıştığım sektör kargo ben bı kargonun muhasebesını tutuyorum

zekı ınsanları sewerım bunu espi olarak algılamandan dolayı sölüyorum bu konuda top yekün kapansın kişiler kendı aralarında ne yasadıysa yasadı burada kı konumuz bence bu olmamalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

ne alakası var abı..utanmıyormusun sen eskı eşeğını 323f ıle karsılastırmaya :D gormuyormusun spor koltukları :D

hade lenn. eşşek olan "sel33" dü. bu şimsek yani ap848 olan. asıl sen görmüyor musun suni deri koltuk kılıfları :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bırbırımızıde yesek   bılıyoruzkı ıkımızede temız bır 323f verseler klımalı elımızdekılerden hemen vazgecerız :D daha ne konusuyorsun sen... :D :D

aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş derler. hem 323F olacak hem temiz olacak hem de klimalı olacak. ölme  eşşeeem ölme, beni de buralarda goma :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Bi yaştan sonra kuru direksiyon da hiç çekilmez be, pazı yapacak halimiz yok artık...:D

abi sen bakma bu hırboya. sözünü ettiği olay 2 sene önce falandı. arabayı sadece resimlerde gördük ve sahibini aradık. bendeki 94 323 le onun 91 323'ü takas yapacaktık ama o arabada ne hidrolik direksiyon vardı ne merkezi kilit ne de otomatik cam. tek avantajı motoruydu. öyle olunca da vazgeçtik doğal olarak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

cam falan neysede dıreksıyonu duyunca dırek vazgectım demıstın abı cok ıyı hatırlıyorum :D beyazdı bursadaydı vs vs :D

tamam kardeşim, itiraz etmiyorum. diğer sebepler süründürüp direksiyon öldürmüştü. bacanak toyota aldıktan 15 gün sonra benim Kartal'ı kullandığında "ayayayayy ofofofofff böyle ağır direksiyon mu olur" diye söylendiği gelince aklıma diğer maddeleri direk pas geçmiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bülent bey haklısınız bız semavi ile tel de tanıştık çokta memnun oldum o konuda benım süphem yok burası bı platform zaten kımsenın kımseyle bı sıkıntısı söz konusu bıle olmaz gıbı gelıo bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

--------------------------------------------------------------------------------

http://forum.mazda-community.de/thread.php?threadid=22887  arkadaslar tam olarak aradığım şey bu linkte var. nasıl ama...?

Abi harika bişiye benziyor olsa bende yaptırırdım valla ama nerde bulcaz bunu

Edit : Tamamı büyük harf ile yazılan mesajlar silinir. Şimdilik düzeltiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O adreste var işte ama birinin adamla irtibata geçmesi lazım. Tabii ödemeyi ne şekilde yapacağınız meçhul. Bence ebay den bulunsa daha iyi olur. Tabii onun için de ebay hesabı, paypal hesabı v.s. açılması gerekiyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

ya birşey sorucam arabamın kadran kısmını söküp açmadım ama benim aklımda bir soru işareti var ampullerini değiştirebiliyormuyuz led yapsam ampulleri herhangibir ek işlem varmı? unutmadan led diyorum ya atıyorum beyaz led takdık kadrandan göreceğim renk önemli değil aynalı olabilir sadece düşünce bendeki ayrıca şunuda belirteyim bu hazır olanların 323BG için olanları yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

arkadaşlar eğer herkes alacaksa bu konuda yardımcı olabilirim ama 3-5 tane için deil.

konuyla ilgili bağlantım var. şöleki; yurtdışından parça her türlü parçayı getiren arkadaşlarım var. Eğer toplu sipariş olursa yardımcı olucaklardır.

Semavi arkadaşımız ilk mesaja kesin alacak olanların listesini yaparsa konuyla ilgilenip bağlantılara geçicem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar eğer herkes alacaksa bu konuda yardımcı olabilirim ama 3-5 tane için deil.

konuyla ilgili bağlantım var. şöleki; yurtdışından parça her türlü parçayı getiren arkadaşlarım var. Eğer toplu sipariş olursa yardımcı olucaklardır.

Semavi arkadaşımız ilk mesaja kesin alacak olanların listesini yaparsa konuyla ilgilenip bağlantılara geçicem.

yukarda verdiklerimin aynısımı birde fiyat öğrenebilrsek herkes ona göre değerlendirir ben alacaktım ama fiyat fazla çıkıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fıyat solemek zor. ancak net sayı olursa fıyat solenebılır cunku shıppıngte cıddı bı fark olucak eksık yada fazla. Ayrıca toplu sıparıs olduğundan gumruğe takılcak urun bundan dolayı tam sayı solenırse net ona gore bende sorucam benm kuzenlere. onlarda fıyat verıcek. ancak sonucta oranın bu ışı yapan bır ısyerı olduğunu unutmamak gerekır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...