Jump to content

Sürücüsüz Araçlar

Arabalar

Tavsiye Edilen Mesajlar

Teslaların sahibini bırakıp kendi kendine park edip, sahibi çağırdığında çağırdığı yere kendiliğinden geldiğini hatırlatır entegrasyon olayını sorgulamanızı sağlarım. :)

• Beğen 1
Diğer Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Mutlu Tekir :

Teslaların sahibini bırakıp kendi kendine park edip, sahibi çağırdığında çağırdığı yere kendiliğinden geldiğini hatırlatır entegrasyon olayını sorgulamanızı sağlarım. :)

BMW 7 kasalarda da bu özellik var sanırım, anahtardan kontrol falan da var. 1-2 sene önce reklamlarını görmüştüm, sonra da youtube videolarını

Diğer Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Mutlu Tekir :

Ben kör kütük cahil yaşıyormuşum o zaman ya :D
İlgili bir videosu falan var ise seve seve izlerim...

Diğer Sitelerde Paylaş
2 saat önce, mazdacaner :

Ben kör kütük cahil yaşıyormuşum o zaman ya :D
İlgili bir videosu falan var ise seve seve izlerim...

summon feature tesla diye aratınca bir sürü çıkar.

Diğer Sitelerde Paylaş
19.10.2018 at 09:21, SweepeR :

BMW 7 kasalarda da bu özellik var sanırım, anahtardan kontrol falan da var. 1-2 sene önce reklamlarını görmüştüm, sonra da youtube videolarını

Geçen borusandaydık BMW 7 bakıyorduk ( bana değil :) ) Bahsettiğiniz özellikten söz ediyordu elindeki nal kadar kumandayı gösteren satış temsilcisi. Araç 2017 benzinli idi satış fiyatı 750 bin TL. km. 13.000 idi. Yenisinin fiyatını sorduğumuzda ise indirimli olarak bu fiyatın iki katına denk geldiğini gördük. 

• Beğen 1
Diğer Sitelerde Paylaş
  • Yeni Oluştur...