Jump to content
Arabalar

Sürücüsüz Araçlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdatayfun

Çok çok geniş bir yani... En azından rahat bir 20-30 senesi var sanırım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
4 saat önce, mazdatayfun :

Çok çok geniş bir yani... En azından rahat bir 20-30 senesi var sanırım :D

Aslında teknoloji çok hızlı gelişiyor gelişmeyen biz insanlarız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Teslaların sahibini bırakıp kendi kendine park edip, sahibi çağırdığında çağırdığı yere kendiliğinden geldiğini hatırlatır entegrasyon olayını sorgulamanızı sağlarım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR
11 saat önce, Mutlu Tekir :

Teslaların sahibini bırakıp kendi kendine park edip, sahibi çağırdığında çağırdığı yere kendiliğinden geldiğini hatırlatır entegrasyon olayını sorgulamanızı sağlarım. :)

BMW 7 kasalarda da bu özellik var sanırım, anahtardan kontrol falan da var. 1-2 sene önce reklamlarını görmüştüm, sonra da youtube videolarını

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdacaner
17 saat önce, Mutlu Tekir :

Ben kör kütük cahil yaşıyormuşum o zaman ya :D
İlgili bir videosu falan var ise seve seve izlerim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
2 saat önce, mazdacaner :

Ben kör kütük cahil yaşıyormuşum o zaman ya :D
İlgili bir videosu falan var ise seve seve izlerim...

summon feature tesla diye aratınca bir sürü çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
19.10.2018 at 09:21, SweepeR :

BMW 7 kasalarda da bu özellik var sanırım, anahtardan kontrol falan da var. 1-2 sene önce reklamlarını görmüştüm, sonra da youtube videolarını

Geçen borusandaydık BMW 7 bakıyorduk ( bana değil :) ) Bahsettiğiniz özellikten söz ediyordu elindeki nal kadar kumandayı gösteren satış temsilcisi. Araç 2017 benzinli idi satış fiyatı 750 bin TL. km. 13.000 idi. Yenisinin fiyatını sorduğumuzda ise indirimli olarak bu fiyatın iki katına denk geldiğini gördük. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.