Jump to content
mcagris

3. Nesil Mazda 3 Bose Patlak Hoparlör

Tavsiye Edilen Mesajlar

Omur_Karaman
2 saat önce, Les_Chevaliers :

Haber var mi servisten?

Var hocam, patlak olan hoparlörü silikonladılar sorun giderildi şuan için bir problem yok. Ayrıca aracımın garantisi henüz bitmemiş beni yanlış bilgilendirmişler, garantim 2020 yılının haziran ayına kadar devam ediyor. Açıkçası değişim mi talep etseydim diye de düsünmedim degil ama suan icin bir problem yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Les_Chevaliers
13 dakika önce, Omur_Karaman :

Var hocam, patlak olan hoparlörü silikonladılar sorun giderildi şuan için bir problem yok. Ayrıca aracımın garantisi henüz bitmemiş beni yanlış bilgilendirmişler, garantim 2020 yılının haziran ayına kadar devam ediyor. Açıkçası değişim mi talep etseydim diye de düsünmedim degil ama suan icin bir problem yok.

Sizin arac 2014 model degil demek.degisim talep etseydiniz keske.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Les_Chevaliers
02.04.2019 at 10:02, Omur_Karaman :

Siz hangi servise gitmistiniz. Izmir yeni servise gittim bugun bakim icin su hopatlorleride silikonlayin dedim yapamiyoruz biz dedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Omur_Karaman
2 saat önce, Les_Chevaliers :

Siz hangi servise gitmistiniz. Izmir yeni servise gittim bugun bakim icin su hopatlorleride silikonlayin dedim yapamiyoruz biz dedi

İzmit Haldız'a gittim ben, aracın garantisi devam ediyordu belkide o yüzden yaptılar bilemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Les_Chevaliers
44 dakika önce, Omur_Karaman :

İzmit Haldız'a gittim ben, aracın garantisi devam ediyordu belkide o yüzden yaptılar bilemiyorum.

Izmirde yapmiyorlar hicbir turlu ilginc.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...