Jump to content
Mustafa Yılmaz

3. Nesil Mazda 3 Camları ve Aynayı Otomatik Kapatıp Açma Programlama - Modül

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara
8 hours ago, selimcandeniz said:

@Tarahumara günaydın çocuk kilitlerini hiç kullanmıyoruz  , birde forumda sizin aracınız HB olarak gördüm kameranın bagajdaki duruş pozisyon fotoğrafını payşabilirmisiniz  teşekkür ederim iyi günler 

Geçen gün bahsettiğiniz durum benim arabamda da oldu. Kapıları kilitlediğimde sadece sürücü camını kapatıyordu. Aha dedim bozuldu alet heralde. Sonradan farke ettim ki cam kilidi aktifmiş. Onu kapatınca düzeldi tekrar.

Untitled-1.thumb.jpg.6bae323134ef11b0627c66667dc97275.jpg

Untitled-2.thumb.jpg.dfe978685a3e3a522323ce95df72edb5.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimcandeniz
56 dakika önce, Tarahumara :

Geçen gün bahsettiğiniz durum benim arabamda da oldu. Kapıları kilitlediğimde sadece sürücü camını kapatıyordu. Aha dedim bozuldu alet heralde. Sonradan farke ettim ki cam kilidi aktifmiş. Onu kapatınca düzeldi tekrar.

Untitled-1.thumb.jpg.6bae323134ef11b0627c66667dc97275.jpg

Untitled-2.thumb.jpg.dfe978685a3e3a522323ce95df72edb5.jpg

Çok teşekkür ederim @Tarahumara iyi akşamlar bir gün denk gelebilsekte otomatik kapı kilitlemeyi aktif edebilsek ne güzel olurdu çorluya yolunuz düşerse beklerim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kadirgündüz

arkadaşlar bir çok kez link verilmiş herkesin paylaşımları ve videoları çok güzel ama doğru olan link bu mudur

https://tr.aliexpress.com/item/Newest-Smart-Window-Closer-Rear-mirror-folding-device-for-more-vehicle-Module-intelligent-window-closer/32733806713.html

birde fiyat galiba zamlanmış mı bana mı öyle geliyor daha uygunu varmıdır yoksa bunu alıp geçmek en iyisi mi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa Yılmaz
6 saat önce, kadirgündüz :

arkadaşlar bir çok kez link verilmiş herkesin paylaşımları ve videoları çok güzel ama doğru olan link bu mudur

https://tr.aliexpress.com/item/Newest-Smart-Window-Closer-Rear-mirror-folding-device-for-more-vehicle-Module-intelligent-window-closer/32733806713.html

birde fiyat galiba zamlanmış mı bana mı öyle geliyor daha uygunu varmıdır yoksa bunu alıp geçmek en iyisi mi 

Şili li arkadaşımız 2017 Mazda 3 için kullanmış uyum sorunu yaşamamış görünüyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.